Ольга Ульянова - усі публікації

З середини жовтня 2020 року прокурори місцевих прокуратур почали проходити переатестацію, яка складалася з тестування та співбесіди з членами кадрової комісії.

Вже рік, як українські породіллі не мають платити за анестезію, перебування в палаті та лікарську допомогу. Також не має бути жодних «благодійних внесків» та списків з побутовою хімією.

З квітня 2020 року частина послуг стала безкоштовною для пацієнтів, які уклали декларації із сімейними лікарями.

У колишніх рівненських поліклініках, а нині Центрах первинної медико-санітарної допомоги «Північному», «Ювілейному» та «Центральному», більшість послуг безкоштовні для тих, хто уклав деклар

У цьому матеріалі ми розповідаємо про безкоштовні послуги, які планують затвердити у Рівненському пологовому будинку та Обласному перинатальному центрі.

У цьому матеріалі ми розповідаємо про безкоштовні послуги, які планують надавати у Дубенській міській лікарні (раніше Дубенська центральна районна лікарня) та міській поліклініці.

З квітня 2020 року пацієнти мають право отримувати частину медичних послуг у лікарнях безкоштовно.

Ми продовжуємо розповідати про безкоштовні послуги у лікарнях Рівненської області.

«Зупини мене, якщо зможеш» – це фільм команди розслідувачів «Суспільного» про двох жінок, які зазнавали насильства.

З 1 квітня стартує оновлена Програма медичних гарантій на 2021 рік.

Наразі справу з обвинуваченням в хабарництві експрокурора спочатку Рівненської районної, а пізніше Сарненської місцевої прокуратури Андрія Таргонія розглядає вже другий суд.

Більшість послуг, пов’язаних із пологами, для пацієнток безкоштовні.

На Рівненщині звільнили 28 прокурорів обласної прокуратури, але нових на ці місця ще не взяли.

Ми проаналізували звіти про витрати на телевізійну передвиборчу агітацію партій, які балотувалися у Рівнераду на місцевих виборах 2020-го року.