Карантин закінчиться, а за гроші на боротьбу з коронавірусною інфекцією встигнуть хіба побудувати дороги. Принаймні таке враження складається з прийнятих урядом рішень.

Острозька центральна районна лікарня уклала договори з Національною службою здоров'я на 7 напрямків послуг.

Ми продовжуємо розповідати про право пацієнтів на безкоштовні послуги в лікарнях Рівного. У цьому тексті йдеться про Рівненську міську дитячу лікарню.

Вимагати гроші з пацієнтів тепер ризиковано. Це може загрожувати лікарні втратою державного фінансування.

Наступного року Національна служба здоров’я пропонує за державні гроші лікувати хворих на туберкульоз у Центрах первинної медико-санітарної допомоги та платити більше бригадам швидкої допом

З березня прокурори регіональних прокуратур почали складати тести та проходити співбесіду, щоб переатестуватися.

У липні працівники регіональних прокуратур проходили переатестацію. У перші дні члени кадрових комісій запідозрили, що відбулося злиття правильних відповідей на тестові завдання.

Костопільська центральна районна лікарня уклала договори з Національною службою здоров'я на 13 пакетів безкоштовних медичних послуг.

Керівника Острозької обласної психіатричної лікарні звільнили з посади у зв’язку із закінченням контракту.

Ми продовжуємо розповідати, які послуги пацієнти рівненських лікарень можуть отримати безоплатно.

«Четверта влада» дізнавалася, які обстеження безкоштовні у Центральній міській лікарні Рівного і чи вистачає медзакладу фінансування від НСЗУ.

Ми продовжуємо розповідати, які безкоштовні послуги можуть отримати пацієнти рівненських лікарень.

Міністерство охорони здоров'я розглядає можливість зменшення прохідного балу ЗНО для вступу на спеціальності «педіатрія» та «епідеміологія». За