Ольга Ульянова - усі публікації

У 2022 році Національна служба здоров'я висунула нову вимогу для пологових відділень – щоб отримувати гроші від НСЗУ, лікарня мала прийняти у 2021 році принаймні 150 пологів.

Розповідаємо, скільки витратили на новорічні ялинки, іграшки та декорації 20 міст України із найбільшою кількістю мешканців (без врахування окупованих міст).

У цьому матеріалі розповідаємо, скільки витратили на комунальні новорічні ялинки, їх прикрашання та святкові декорації 11 міст Рівненщини та 6 селищ, які в минулому були райцентрами.

Зазвичай чимало справ із обвинуваченням посадовців у хабарництві тривають роками. Навіть по 5-10 років.

«Четверта влада» поступово з'ясовує, скільки заробляють рівненські медики.

Центральна 18-метрова ялинка має засяяти 12 грудня на майдані у Рівному. Цього року ялинка вперше буде штучна. Крім ялинки, на майдані облаштують різдвяне містечко.

«Четверта влада» поступово з'ясовує, скільки заробляють рівненські медики.

«Четверта влада» поступово з'ясовує, скільки заробляють рівненські медики.

У Рівненському пологовому будинку оновили список платних послуг, а в Обласному перинатальному центрі їх затвердили наприкінці літа.

12 листопада депутати Рівненської обласної ради підтримали поновлення Романа Шустика на посаді керівника Діагностичного центру.

Пам'ятаєте, що ви робили на вихідні 14-17 жовтня? Тоді в Рівному ще не було червоної зони й можна було без обмежень відпочити.

Ми зателефонували в усі опорні лікарні Рівненщини першої та другої хвиль, щоб запитати, чи вистачає їм кисню для пацієнтів із коронавірусною хворобою.

«Продам роботу (дорого)» – це фільм команди розслідувачів «Суспільного» про людей, які були змушені вирушити на заробітки за кордон, але стали жертвами аферистів.

Минулого тижня у Городку Рівненської області встановили пост моніторингу повітря.