Уся виборна місцева влада у громадах Рівненського району: коротко про депутатів і голів

Джерело
Колаж «Четвертої влади» (Влад Мартинчук) на основі фото зі сторінок у фейсбуку міських голів та фото Зорянського сільського голови, підсудного у справі про хабар, авторства Сергія Делідона

На місцевих виборах у 2020 році мешканці Рівненщини обрали очільників і депутатів для роботи в новостворених шістдесяти чотирьох територіальних громадах. Загалом це 1 тисяча 750 чоловіків і жінок.

Усього у Рівненському районі двадцять сім рад (1 районна, 6 міських, 4 селищних, 16 сільських). Район – найбільший в області. У цій публікації «Четверта влада» оприлюднює списки 359 депутатів і 14 голів місцевих рад Рівненського району із короткими відомостями про них.

Це – друга частина публікації про місцеву виборну владу громад Рівненського району. Першу можете почитати в публікації: Виборна місцева влада у Рівненському районі: коротко про депутатів і голів громад (частина перша)

Раніше ми вже писали про всіх депутатів і голів громад Вараського і Дубенського районів. Про депутатів Сарненського району розповімо пізніше.

Дані про кількість мешканців громад та їхні населені пункти ми взяли із інформаційно-довідкового порталу органів місцевого самоврядування «Громада» (gromada.info). Дані про депутатів – з відповідей на запити, сайту ЦВК та аналітичних систем, зокрема Youcontrol: у деяких випадках довелося звіряти і доповнювати інформацію.

Сучасний Рівненський район з центром у Рівному сформували у 2020 році на територіях колишніх Рівненського, Острозького, Березнівського, Здолбунівського, Корецького, Костопільського й Гощанського районів

Рівненський район розташований у центральній частині Рівненської області. Станом на 2020 рік, за даними сайту gromada.info, там мешкає майже 632 тисячі 500 людей. До складу району увійшло 26 територіальних громад (6 міських, 4 селищних і 16 сільських). 

У першій частині публікації ми писали про Рівненську районну раду й перші 12 за алфавітним списком рад:

  1. Бабинська сільська.
  2. Березнівська міська.
  3. Білокриницька сільська.
  4. Бугринська сільська.
  5. Великомежиріцька сільська.
  6. Великоомелянська сільська.
  7. Головинська сільська.
  8. Городоцька сільська.
  9. Гощанська селищна.
  10. Деражненська сільська. 
  11. Дядьковицька сільська.
  12. Здовбицька сільська.

У цій публікації пишемо про наступні 14 рад, а саме:

  1. Здолбунівська міська.
  2. Зорянська сільська.
  3. Клеванська селищна. 
  4. Корецька міська.
  5. Корнинська сільська. 
  6. Костопільська міська. 
  7. Малинська сільська.
  8. Малолюбашанська сільська.
  9. Мізоцька селищна.
  10. Олександрійська сільська.
  11. Острозька міська.
  12. Рівненська міська. 
  13. Соснівська селищна.
  14. Шпанівська сільська.
Карта Рівненського району з gromada.info

Здолбунівська міська рада

У Здолбунівській громаді мешкає 34 тисячі 139 людей. До неї входять місто Здолбунів і 13 сіл: Богдашів, Ільпінь, Кошатів, Орестів, Глинськ, Загора, Підцурків, Копиткове, Новомильськ, Степанівка, Мар'янівка, Новосілки й П’ятигори. Міська рада знаходиться у Здолбунові на вулиці Грушевського, 14. Її очолює Владислав Сухляк.

Владислав Олегович Сухляк народився у 1983 році, має вищу освіту. За автобіографією, у 2005-2015 роках був депутатом Білокриницької сільради. У 2013 році його призначили виконувати обов'язки головного лікаря Здолбунівської центральної райлікарні. У 2015 році успішно балотувався до Рівненської обласної ради за списком «Батьківщини», але як безпартійний. На той момент працював головним лікарем. У 2019 році його звільнили з посади за кілька днів до закінчення контракту. Це викликало скандал і судову тяганину. Того ж 2019 року невдало балотувався на позачергових виборах до Верховної Ради як самовисуванець-мажоритарник. У 2020 році пройшов до Рівненської обласної ради і водночас – на міського голову Здолбунова. Вибрав посаду міського голови. Як член «Європейської солідарності». На час виборів ніде не працював і був на обліку в Рівненському міському центрі зайнятості. Зареєстрований у Рівному, мешкає в селі Біла Криниця. Фото з його офіційної фейсбук-сторінки

У Здолбунівській міській раді 26 депутатів.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Калита Тарас Миколайович «Європейська солідарність» 1978 р.н., освіта вища, був адвокатом, зараз працює у польському ТОВ «Комплект транс» (посаду не вказав), співвласник і керівник ТОВ «Західноукраїнський юридичний альянс», безпартійний, с.Ільпінь.
2 Українець Антон Юрійович «Європейська солідарність» 1988 р.н., освіта вища, військовослужбовець, співзасновник ГО «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини», член партії, м.Здолбунів.
3 Януль Віктор Степанович «Європейська солідарність» 1955 р.н., освіта вища, адвокат, працює також на ТОВ «Волиньбудсервіс», безпартійний, м.Здолбунів.
4 Карпенко Лілія Євгенівна «Європейська солідарність» 1966 р.н., освіта вища, колишня начальниця відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації, нині – пенсіонерка, членкиня партії, м.Здолбунів.
5 Мокрик Микола Миколайович «Європейська солідарність» 1993 р.н., освіта вища, заступник директора Здолбунівської бібліотеки для дітей та юнацтва, за сумісництвом працює організатором культурно-дозвіллєвої діяльності в Будинку культури цементників, директор ГО «Аналітичний центр розвитку міста "Зеон"», член партії, м.Здолбунів.
6 Пшеничний Юрій Володимирович «Європейська солідарність» 1964 р.н., освіта вища, викладач Здолбунівської музичної школи, керівник громадського формування з охорони громадського порядку «Здолбунівська сотня самооборони», член партії, с.Богдашів.
7 Данилюк Олександр Григорович ВО «Батьківщина» 1986 р.н., освіта вища, колишній державний кадастровий реєстратор Здолбунівського відділу Головного управління Держгеокадастру у Рівненський області, зараз – начальник відділу з питань землекористування Здолбунівської міської ради, член партії, м.Здолбунів.
8 Капітула Валентина Василівна ВО «Батьківщина» 1963 р.н., освіта вища, секретар Здолбунівської міськради, членкиня партії, м.Здолбунів.
9 Бабак Людмила Василівна ВО «Батьківщина» 1977 р.н., освіта вища, співвласниця польського ТОВ «Profelektra», власниця й керівниця ТОВ «Комбінат комунальних підприємств», керівниця ТОВ «Комунальних підприємств» і «Промтехсервіс» (усі здолбунівські), голова ОСББ «Дружба 2», членкиня партії, м.Здолбунів.
10 Голуб Максим Павлович ВО «Батьківщина» 1978 р.н., освіта вища, підприємець, співвласник польського ТОВ «Profelektra», співвласник і директор здолбунівської газети «Нове життя» і власник ТОВ «Профелектра», директор ТОВ «Лювада» і «Ком еко сервіс», член партії, м.Здолбунів.
11 Дацюк Олег Євгенійович ВО «Батьківщина» 1972 р.н., освіта вища, на час виборів працював головою Здолбунівської райради. Акціонер ПрАТ «Здолбунів-фармація». Засновник ТОВ «Ком еко сервіс», «Будівельник 2» і «Металконсалтинг»; співзасновник ТОВ «Промтехсервіс», «Комунальних підприємств», «Каліпсо», «Мобітел» і ГО «Стежкою добра», член партії, м.Здолбунів.
12 Мельник Світлана Степанівна «Слуга народу» 1972 р.н., освіта загальна середня, балотувалася як голова Новосілківської сільради, нині тимчасово не працює, безпартійна, с.Новосілки.
13 Михалевич Віталій Васильович «Слуга народу» 1978 р.н., освіта вища, директор корнинського ТОВ «Тракпорт», безпартійний, м.Здолбунів.
14 Титечко Олександр Павлович «Слуга народу» 1991 р.н., освіта вища, керівник новосілківського ТОВ «СВК Горинь», безпартійний, с.Обарів.
15 Висоцький Юрій Олегович «Голос» 1977 р.н., освіта вища, підприємець, лікар і виконувач обов'язків директора Здолбунівської центральної міської лікарні, безпартійний, м.Здолбунів.
16 Войцеховський Олександр Іванович «Голос» 1993 р.н., освіта вища, підприємець, безпартійний, м.Здолбунів.
17 Герус Наталія Ігорівна «Голос» 1990 р.н., освіта вища, завідувачка організаційно-масового відділу Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва, у 2020 році за сумісництвом вела гурток у Здолбунівській загальноосвітній школі №7 та працювала методисткою у Рівненському обласному молодіжному пластовому вишкільному центрі, безпартійна, м.Здолбунів.
18 Голуб Костянтин Костянтинович «Опозиційна платформа - За життя» 1985 р.н., освіта вища, юрист-консультант рівненського ТОВ «Дафна», член партії, с.Ільпінь.
19 Начев Василь Петрович «Опозиційна платформа - За життя» 1976 р.н., освіта професійно-технічна, настоятель Свято-Успенського храму Рівненської єпархії УПЦ (МП) у с.Глинськ, керівник будеразького фермерського господарства «Агро-диво», співзасновник і керівник ГО «Рівне. Голос Церкви» (с.Підцурків), безпартійний, смт Мізоч.
20 Шевчук Юрій Олександрович «Опозиційна платформа - За життя» 1972 р.н., освіта професійно-технічна, настоятель Свято-Казанської парафії Рівненської єпархії УПЦ (МП) у м.Здолбунів, член партії, м.Здолбунів.
21 Бабич Микола Віталійович ВО «Свобода» 1986 р.н., освіта вища, майстер крейдяної дільниці «Волинь-цемент», присяжний Здолбунівського райсуду, член партії, с.Новомильськ.
22 Бухало Олександр Павлович ВО «Свобода» 1987 р.н., освіта вища, балотувався як заступник голови Здолбунівської райради, нині – директор Урвенського психоневрологічного інтернату, член партії, м.Рівне.
23 Степанюк Алла Василівна «Сила і честь» 1979 р.н., освіта професійно-технічна, на час виборів була секретарем Богдашівської сільради, зараз тимчасово не працює, безпартійна, с.Орестів.
24 Щавінський Владислав Рішардович «Сила і честь» 1962 р.н., освіта вища, балотувався як головний архітектор району – начальник відділу містобудування Здолбунівської райдержадміністрації, зараз – начальник відділу містобудування, архітектури і цивільного захисту Здолбунівської міської ради, пенсіонер, безпартійний, м.Здолбунів.
25 Ліщинський Анатолій Дмитрович «За майбутнє» 1977 р.н., освіта вища, директор Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування (послуги з догляду із проживання для літніх людей та з інвалідністю), безпартійний, м.Здолбунів.
26 Мосійчук Петро Йосипович «За майбутнє» 1955 р.н., освіта вища, власник і директор ільпінського приватного сільгосппідприємства «Хлібороб», співзасновник ільпінського ТОВ «Трион» (рибництво) і ГО «Мисливсько-рибальське товариство "Ліски"», пенсіонер, безпартійний, с.Богдашів.

Зорянська сільська рада

У Зорянській громаді мешкає 12 тисяч 480 осіб. До неї входять 15 сіл: Зоря, Білів, Голишів, Грабів, Диків, Новостав, Олишва, Сморжів, Старожуків, Дерев'яне, Застав'я, Радухівка, Іскра, Новостав-Дальній і Сухівці. Сільрада знаходиться у Зорі на площі В.Плютинського, 1. Її голова – Михайло Олійник.

Михайло Михайлович Олійник народився у 1979 році, має вищу освіту. За офіційною біографією, дві каденції був депутатом Зорянської сільради: обирався у 2002 та 2010 роках. На той час був настоятелем Свято-Михайлівського храму УПЦ КП у Старожукові. У 2015 році став секретарем сільради й виконувачем обов’язків голови. У 2016 році його затримали із хабарем у 500 тисяч гривень і кримінальна справа триває у суді досі. У 2020 році його переобрали головою. Балотується як безпартійний самовисуванець. Мешкає у селі Старожуків. Стоп-кадр із архівного відео Сергія Делідона

У Зорянській сільраді 22 депутати.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Сокол Зоряна Анатоліївна Самовисування 1984 р.н., освіта вища, головна бухгалтерка Зорянської сільради, голова ОСББ «Хуторок 52», безпартійна, с.Зоря.
2 Левандович Володимир Ростиславович Самовисування 1983 р.н., освіта середня спеціальна, торговельний представник рівненського ТОВ «Хлібодар», голова ОСББ «Хуторок 56», безпартійний, с.Зоря.
3 Горобець Людмила В’ячеславівна Самовисування 1968 р.н., освіта вища, бухгалтерка ТОВ «Управляюча компанія "Житловик"», голова ОСББ «Наш дім 17», безпартійна, с.Зоря.
4 Козицький Віталій Петрович Самовисування 1982 р.н., освіта середня спеціальна, заступник директора київських ТОВ «Євросервіс-С» та «Аутсорсинг груп-С», безпартійний, с.Зоря.
5 Максимчук Сергій Васильович Самовисування 1978 р.н., освіта вища, інженер Рівненське РЕМ ПрАТ «Рівнеобленерго», безпартійний, с.Зоря.
6 Дмитрук Оксана Ростиславівна Самовисування 1984 р.н., освіта вища, педагогиня-організаторка Зорянського навчально-виховного комплексу, художня керівниця Рівненського районного будинку культури у с.Зоря, безпартійна, с.Зоря.
7 Шкарапа Юрій Миколайович Самовисування 1971 р.н., освіта вища, співвласник і директор клеванського ТОВ «Пром-енерго-консалтинг», співвласник сімейного ТОВ «Ріверст» у Зорі, безпартійний, с.Зоря.
8 Прокопчук Андрій Олексійович Самовисування 1986 р.н., освіта вища, безробітний, безпартійний, с.Зоря.
9 Мельничук Сергій Миколайович Самовисування 1981 р.н., освіта вища, електромонтер у підприємця, керівник Зорянського громадського формування з охорони громадського порядку «Редут», безпартійний, с.Зоря.
10 Ляшко Наталія Михайлівна Самовисування 1970 р.н., освіта вища, балотувалася як завідувачка Грабівської початкової школи, нині – спеціалістка відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Зорянської сільради, безпартійна, с.Грабів.
11 Максимчук Григорій Григорович Самовисування 1961 р.н., освіта вища, керівник ГО «Рибальська спілка "Новостав"», співзасновник оржівської ГО «Зоря волонтерська», пенсіонер, безпартійний, с.Олишва.
12 Денисюк Віктор Володимирович Самовисування 1981 р.н., освіта вища, налагоджувальник сф-агрегатів у ПрАТ «Вераллія Україна» («Консюмерс Скло Зоря»), безпартійний, с.Дерев’яне.
13 Наумець Анатолій Віталійович Самовисування 1964 р.н., освіта вища, заступник директора ТОВ «Агрохолдинг Зоря», безпартійний, с.Дерев’яне.
14 Фрейздорф Наталія Савеліївна Самовисування 1970 р.н., освіта вища, завідувачка старожуківським клубом, безпартійна, с.Зоря.
15 Дарморост Микола Іванович Самовисування 1958 р.н., освіта професійно-технічна, електрик Зорянської сільради, за сумісництвом працює електриком-сантехніком на дочірньому підприємстві «Комунсервіс-Зоря» й електриком у зорянському дитячому садочку, пенсіонер, безпартійний, с.Голишів.
16 Ревусь Любов Василівна Самовисування 1984 р.н., освіта вища, головна бухгалтерка Радухівської сільради, безпартійна, с.Радухівка.
17 Табак Ігор Миколайович Самовисування 1979 р.н., освіта загальна середня, водій у підприємця, безпартійний, с.Новожуків.
18 Бебко Зореслав Миколайович Самовисування 1968 р.н., освіта вища, майстер з експлуатації та ремонту ПрАТ «Рівнеобленерго», безпартійний, с.Сухівці.
19 Луцик Лариса Адамівна «Європейська солідарність» 1973 р.н., освіта вища, балотувалася як заступниця директора з навчально-виховної роботи Зорянського навчально-виховного комплексу, нині – секретар Зорянської сільради, голова ОСББ «Наш дім-18», безпартійна, с.Зоря.
20 Сокол Назарій Володимирович «Європейська солідарність» 1993 р.н., освіта вища, директор Голишівської гімназії, безпартійний, с.Голишів.
21 Сасько Микола Леонтійович «Європейська солідарність» 1970 р.н., освіта вища, директор Білівського ліцею, безпартійний, с.Голишів.
22 Євушко Богдан Борисович «За майбутнє» 1958 р.н., освіта вища, балотувався як інструктор практичного водіння Клеванського товариства сприяння оборони України (ТСОУ), пенсіонер, безпартійний, с.Грабів.

Клеванська селищна рада

У Клеванській громаді мешкає 13 тисяч 528 людей. До неї входять 2 селища міського типу Клевань та Оржів і 4 села: Жобрин, Мочулки, Руда-Красна й Углище. Селищна рада знаходиться у Клевані на вулиці І.Франка, 20. Її очолює Галина Кидун.

Галина Йосипівна Кидун народилася у 1959 році, має вищу освіту. У 2010 році балотувалася й стала головою Оржівської селищної ради як безпартійна самовисуванка. На той час працювала вчителькою хімії місцевої школи-колегіуму. У 2015 році її переобрали головою. У 2017 році Рівненський районний суд визнав її винною в корупційному адміністративному правопорушенні та оштрафував на 1 тисячу 700 гривень: голова двічі не повідомила селищних депутатів про конфлікт інтересів при голосуванні за виплату собі премії до Дня місцевого самоврядування. Через це того ж року місцева виборча комісії скасувала її реєстрацію на перші вибори у новоствореній Клеванській громаді. ОПОРА писала, що скасувала незаконно. У 2017-2020 роках виконувала обов’язки оржівської старостині. У 2020 році її обрали головою Клеванської територіальної громади. Балотувалася як безпартійна самовисуванка. Мешкає в Оржеві. Фото з її фейсбук-сторінки

У Клеванській селищній раді 26 депутатів.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Сулима Микола Миколайович «Європейська солідарність» 1990 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, співзасновник ГО «Ветеранська спілка учасників АТО ОТГ Клевань», член партії, смт Клевань.
2 Каспришен Ірина Олександрівна «Європейська солідарність» 1981 р.н., освіта вища, завідувачка неврологічного відділення Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни, членкиня партії, смт Клевань.
3 Панчелюга Віктор Миколайович «Європейська солідарність» 1970 р.н., освіта вища, директор Жобринського ліцею, безпартійний, с.Деражне.
4 Романович Ігор Романович «Європейська солідарність» 1967 р.н., освіта професійно-технічна, майстер будівельних та монтажних робіт ТОВ «Одек» Україна, безпартійний, смт Оржів.
5 Бруснік Іван Анатолійович «Європейська солідарність» 1991 р.н., освіта вища, начальник відділу організаційного забезпечення Клеванської селищної ради, адвокат, співвласник рівненського адвокатського об'єднання «Форт», був засновником зорянської Управляючої компанії «Житловик», безпартійний, смт Оржів.
6 Антонюк Ірина Василівна «Європейська солідарність» 1976 р.н., освіта вища, бухгалтерка у свого чоловіка-підприємця, керівниця клеванського ТОВ «Рибачок-2017», безпартійна, смт Оржів.
7 Юрчик Тетяна Віталіївна «Європейська солідарність» 1976 р.н., освіта вища, директорка клеванського ясла-садочка №1, безпартійна, смт Клевань.
8 Заєць Віктор Миколайович ВО «Батьківщина» 1972 р.н., освіта вища, балотувався як майстер деревообробної дільниці ТОВ «Реал форест груп», нині – начальник відділу інфраструктури, архітектури, комунальної власності та земельних відносин Клеванської селищної ради, член партії, смт Клевань.
9 Білан Олександр Ярославович ВО «Батьківщина» 1976 р.н., освіта вища, голова Жобринської сільради, за сумісництвом займався педагогічною діяльністю, безпартійний, с.Жобрин.
10 Дьякова Наталія Володимирівна ВО «Батьківщина» 1986 р.н., освіта вища, балотувалася як інженерка «Рівнестандартметрології», нині – секретар Клеванської селищної ради, безпартійна, смт Клевань.
11 Заєць Роман Вікторович ВО «Батьківщина» 2000 р.н., освіта неповна вища, студент Рівненської філії Київського національного університету права, безпартійний, смт Клевань.
12 Тимощук Ірина Іванівна «За майбутнє» 1976 р.н., освіта вища, заступниця голови Клеванської селищної ради з питань діяльності виконавчих органів, голова профспілки працівників ради, безпартійна, м.Рівне.
13 Носик Сергій Васильович «За майбутнє» 1971 р.н., освіта професійно-технічна, електромонтер ТОВ «Одек» Україна, безпартійний, смт Оржів.
14 Кулакевич Віктор Анатолійович «За майбутнє» 1977 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, співзасновник ГО «Оржівський клуб спортивного орієнтування - Равлики», безпартійний, смт Оржів.
15 Бесараба Олександр Миколайович «Голос» 1988 р.н., освіта вища, інженер-механік ПрАТ «Рівнеазот», безпартійний, смт Клевань.
16 Гандзелевська Світлана Миколаївна «Голос» 1970 р.н., освіта професійно-технічна, підприємиця, голова ОСББ «Ялинка смт.Оржів», безпартійна, смт Оржів.
17 Кондрачук Алла Андріївна «Голос» 1984 р.н., освіта вища, бухгалтерка зорянського ТОВ «Агро фрост Рівне», співзасновниця ГО «Садівницьке товариство "Плодове"», за інформацією селищної ради – членкиня партії, смт Клевань
18 Шевчук Роман Іванович «Сила і честь» 1984 р.н., освіта вища, лісничий Клеванського лісгоспу, безпартійний, смт Клевань.
19 Амельянович Олена В’ячеславівна «Сила і честь» 1974 р.н., освіта вища, директорка і вчителька Клеванської санаторної школи І-ІІІ ст., безпартійна, смт Клевань.
20 Лобач Сергій Миколайович «Сила і честь» 1961 р.н., освіта середня спеціальна, верстатник деревооборобних верстатів Клеванського лісгоспу, безпартійний, смт Клевань.
21 Рибачок Олег Леонідович «Пропозиція» 1989 р.н., освіта вища, підприємець, член партії, смт Клевань.
22 Шукалюк Олена Леонідівна «Пропозиція» 1985 р.н, освіта вища, співвласниця й директорка городоцького ТОВ «Потенціал», безпартійна, смт Клевань.
23 Левчук Андрій Анатолійович «Радикальна партія Олега Ляшка» 1989 р.н., освіта вища, підприємець, власник і директор клеванського ТОВ «Тімбер Трейд Груп», співвласник і директор ТОВ «Новостав-бетон» і ГО «Спортивний клуб "Коливань"», співвласник клеванського ТОВ «ДЛД Транс», власник київського ТОВ «Будівельна фірма "Базиспромбуд"» і польської ТОВ «Ya-Commerce», член партії, смт Клевань.
24 Шмаранчук Володимир Михайлович «Радикальна партія Олега Ляшка» 1981 р.н., освіта середня спеціальна, старший фельдшер «швидкої допомоги», співзасновник клеванського обслуговуючого ЖБК «Медик-житлобуд», безпартійний, смт Клевань.
25 Матков Віктор Павлович ВО «Свобода» 1968 р.н., освіта вища, директор Рівненського навчально-виробничого підприємства Українського товариства глухих, співзасновник і директор ГО «Мисливсько-рибальського клубу "Кречет"», власник і директор рівненської ППФ «Абра», безпартійний, с.Руда Красна.
26 Солодуха Іван Олександрович ВО «Свобода» 1985 р.н., освіта вища, директор культурно-археологічного центру «Пересопниця», член партії, м.Рівне.

Корецька міська рада

У Корецькій громаді мешкає 28 тисяч 724 людини.

До неї входять місто Корець і 33 села: Бриків, Богданівка, Черниця, Велика Клецька, Мала Клецька, Топча, Весняне, Гвіздів, Головниця, Забара, Калинівка, Даничів, Жадківка, Старий Корець, Залізниця, Коловерти, Користь, Новини, Крилів, Морозівка, Голичівка, Новий Корець, Річки, Ганнівка, Козак, Копитів, Річечина, Сапожин, Сторожів, Устя, Дерманка, Франкопіль і Харалуг.

Міська рада знаходиться у Корці на вулиці Київській, 69. Її очолює Людмила Дмитрук.

Людмила Миколаївна Дмитрук народилася у 1963 році, має вищу освіту. Головує в Корці третю каденцію поспіль. За офіційною біографією, у Корецькій міській раді почала працювати з 2006 року – на посаді її секретаря. У 2010 році стала міською головою як членкиня партії та висуванка ВО «Батьківщини». У 2015 році її виборча кампанія була ускладнена: її реєстрацію як кандидата скасовували, «запускали» кандидата-двійника. Але вона перемогла – знову як представниця «Батьківщини». У 2020 році балотувалася й була переобрана вже як безпартійна самовисуванка. Мешкає у Корці. Фото з фейсбук-сторінки міської ради

У Корецькій міській раді 26 депутатів.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Бобровський Микола Євгенович «Європейська солідарність» 1976 р.н., освіта вища, підприємець, власник і директор приватного підприємства «Сто-блок» (с.Головниця), член партії, с.Головниця.
2 Хоменчук Ігор Федорович «Європейська солідарність» 1967 р.н., освіта вища, балотувався як голова Корецької районної ради, нині тимчасово не працює, член партії, м.Корець.
3 Олашин Світлана Миколаївна «Європейська солідарність» 1982 р.н., освіта вища, на час балотування й виборів була безробітною, нині – інженерка Управління майновим комплексом Рівненської районної ради, членкиня партії, м.Корець.
4 Готліб Іванна Володимирівна «Європейська солідарність» 1991 р.н., освіта вища, співзасновниця і керівниця газети «Вісник Кореччини», безпартійна, с.Забара.
5 Самчук Сергій Миколайович «Європейська солідарність» 1971 р.н., освіта професійно-технічна, підприємець, партійність не вказана, с.Богданівка.
6 Свінціцький Валентин Анатолійович «Самоврядна Українська держава» 1970 р.н., освіта вища, директор комунального підприємства «Добробут» Корецької міськради; співвласник і директор рекламної агенції з іноземними інвестиціями «Елє» (с.Користів), співвласник ПП «Біоенергія-3000» (м.Корець), співзасновник ГО «Корець онлайн», підприємець і пенсіонер, член партії, м.Корець.
7 Чекальський Андрій Миколайович «Самоврядна Українська держава» 1985 р.н., освіта вища, директор комунального «Корецьжитловодоканал», керівник районної партійної організації, член партії, м.Корець.
8 Павлюк Валентина Іванівна «Самоврядна Українська держава» 1971 р.н., освіта середня спеціальна, балотувалася як секретар Гвіздівської сільради, нині – секретар Корецької міськради, партійність не вказана, с.Гвіздів.
9 Маркевич Іван Ростиславович «Самоврядна Українська держава» 1963 р.н., освіта середня спеціальна, заступник голови Корецької міськради, пенсіонер, партійність не вказана, м.Корець.
10 Якимчук Олександр Леонідович «Наш край» 1957 р.н., освіта середня спеціальна, балотувався як голова Корецького районного Товариства Червоного Хреста, власник і керівник корецького приватного підприємства «Лот», пенсіонер, партійність не вказана, м.Корець.
11 Коробка Лариса Іванівна «Наш край» 1967 р.н., освіта вища, підприємиця, лікарка-педіатриня, партійність не вказана, м.Корець.
12 Кондратюк Валерій Павлович «Наш край» 1966 р.н., освіта загальна середня, підприємець, засновник і підписант корецького ТОВ «ВОК-Україна», партійність не вказана, с.Новий Корець.
13 Мамчуровська Алла Юріївна «Слуга народу» 1989 р.н., освіта вища, начальниця загального відділу Корецької міськради, партійність не вказана, м.Корець.
14 Данилюк Василь Ростиславович «Слуга народу» 1980 р.н., освіта вища, балотувався як начальник відділу обліку отримувачів пільг та Чорнобильських виплат Управління соцзахисту Корецької райдержадміністрації, нині – начальник Корецького міського ЦНАПу, партійність не вказана, м.Корець.
15 Юров Віктор Васильович «Слуга народу» 1985 р.н., освіта вища, підприємець, співзасновник корецької ГО «Добробут місцевості», партійність не вказана, м.Корець.
16 Коваленко Аліна Митрофанівна «За майбутнє» 1965 р.н., освіта вища, заступниця директора ТОВ «Міатерра», одна з колишніх керівниць Корецької районної організації ВО «Батьківщина» та Корецької райради, керівниця «Благодійного фонду "Міла-Корець"», партійність не вказана, с.Устя.
17 Миронець Анатолій Іванович «За майбутнє» 1960 р.н., освіта вища, директор Корецької обласної лікарні відновного лікування, співзасновник благодійної організації «Товариство польської культури "Кореччина"», має звання Заслуженого лікаря України, пенсіонер, партійність не вказана, м.Корець.
18 Приходько Юрій Адамович «За майбутнє» 1962 р.н., освіта вища, підприємець, партійність не вказана, с.Жадківка.
19 Михальська Марія Михайлівна «Пропозиція» 1969 р.н., освіта вища, балотувалася як безробітна, нині – начальниця відділу соціально-культурної сфери Великомежиріцької сільської ради, одна з колишніх керівниць Корецької районної організації ВО «Батьківщина», партійність не вказана, м.Корець.
20 Остапчук Олена Олександрівна «Пропозиція» 1959 р.н., освіта вища, директорка Корецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., пенсіонерка, партійність не вказана, зареєстрована у с.Новий Корець, мешкає у с.Повчине Новоград-Волинського району Житомирської області.
21 Кулик Володимир Миколайович «Сила і честь» 1983 р.н., освіта вища, колишній перший заступник голови Корецької райдержадміністрації, на час балотування й зараз – безробітний, член партії, м.Корець.
22 Оніщук Володимир Михайлович «Сила і честь» 1984 р.н., освіта вища, підприємець, партійність не вказана, м.Корець.
23 Виннічук Світлана Василівна «Радикальна партія Олега Ляшка» 1979 р.н., освіта вища, балотувалася як вчителька Даничівського навчально-виховного комплексу, нині – заступниця начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міськради, членкиня партії, с.Даничів.
24 Виннічук Микола Анатолійович «Радикальна партія Олега Ляшка» 1979 р.н., освіта незакінчена вища, кочегар Даничівського навчально-виховного комплексу, партійність не вказана, с.Даничів.
25 Дулюк Тарас Анатолійович ВО «Свобода» 1980 р.н., освіта вища, на час виборів тимчасово не працював, нині – водій, ймовірно, польського ТОВ «Volaren», співзасновник і підписант ГО «Корецька варта», голова Корецької районної партійної організації, член партії, с.Новий Корець.
26 Дулюк Віктор Іванович ВО «Свобода» 1961 р.н., освіта вища, балотувався як заступник голови Корецької райради, нині – директор Корецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3, пенсіонер, партійність не вказана, м.Корець.

Корнинська сільська рада

У Корнинській громаді мешкає 13 тисяч 849 людей. До неї входять 5 сіл: Корнин, Загороща, Колоденка, Тайкури і Порозове. Сільрада знаходиться у Корнині на вулиці Центральна, 41Б. Її очолює Роман Горбатюк-Василейко.

Роман Олексійович Горбатюк-Василейко народився у 1987 році, має вищу освіту. Головує у Корнині третю каденцію. У 2015 році він уперше став сільським головою як безпартійний висуванець БПП «Солідарність». До того чотири роки був директором місцевої загальноосвітньої школи. У 2018 році він очолив вже Корнинську територіальну громаду – знову за підтримки БПП. Того ж року привернув до себе увагу через незаконне виділення земельної ділянки під будівництво. У 2020 році балотувався на голову громади й переміг як безпартійний самовисуванець. Мешкає у Рівному. Фото з його особистої фейсбук-сторінки

У Корнинській сільраді 22 депутати.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Вербицький Леонід Антонович Самовисування 1959 р., освіта загальна середня, тимчасово не працює, пенсіонер, безпартійний, с.Корнин (за декларацією, с.Здовбиця).
2 Романчук Оксана Романівна Самовисування 1978 р.н., освіта вища, секретар Корнинської сільради, безпартійна, с.Корнин.
3 Перев’язко Іван Дмитрович Самовисування 1986 р.н., освіта вища, директор рівненського приватного підприємства «Тепло-енергія», безпартійний, с.Корнин (за декларацією, м.Рівне).
4 Майстров Анатолій Володимирович Самовисування 1955 р.н., освіта середня спеціальна, підприємець, пенсіонер, безпартійний, с.Колоденка.
5 Мичко Інна Анатоліївна Самовисування 1979 р.н., освіта вища, вчителька Колоденського ліцею, безпартійна, с.Корнин.
6 Цуркан Валентина Петрівна Самовисування 1980 р.н., освіта вища, майстриня дільниці у Рівненському міському тресті зеленого господарства, безпартійна, с.Колоденка.
7 Федюкевич Роман Володимирович Самовисування 1990 р.н., освіта вища, інженер-механік багатофункціонального сільгоспкооперативу «Резонанс», безпартійний, с.Колоденка.
8 Корольчук Василь Васильович «Європейська солідарність» 1965 р.н., освіта професійно-технічна, завідувач господарством Корнинського ліцею, безпартійний, с.Корнин.
9 Оніщук Оксана Олегівна «Європейська солідарність» 1985 р.н., освіта вища, вчителька Корнинського ліцею, безпартійна, с.Корнин.
10 Біра Володимир Адамович «Європейська солідарність» 1978 р.н., освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, безпартійний, с.Колоденка.
11 Шут Андрій Валерійович «Європейська солідарність» 1984 р.н., освіта вища, вчитель Колоденського ліцею, безпартійний, м.Рівне.
12 Антонюк Тетяна Василівна «Європейська солідарність» 1973 р.н., освіта вища, директорка і власниця ТОВ «Солар вейв енерджи», керівниця тернопільського ТОВ «Науково-виробничий центр "Укрексперт"», власниця і заступниця директора тернопільського ТОВ «Рівненський експертно-технічний центр», основне місце роботи – Рівненський експертно-технічний центр Держпраці, безпартійна, с.Колоденка.
13 Каращук Людмила Борисівна «За майбутнє» 1965 р.н., освіта професійно-технічна, інспекторка Корнинської сільради, безпартійна, с.Колоденка.
14 Пилипчук Галина Яківна «За майбутнє» 1963 р.н., освіта вища, вчителька Колоденського ліцею, голова рівненських ОСББ «Бальзамін», «Альфа» і «Затишок-Рівне», пенсіонерка, безпартійна, с.Колоденка.
15 Церкевич Віктор Ростиславович «За майбутнє» 1970 р.н., освіта вища, начальник відділення воєнізованої охорони «Укрзалізниці", єгер Гощанської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок, пенсіонер, безпартійний, с.Загороща.
16 Гарах Юрій Володимирович «За майбутнє» 1972 р.н., освіта професійно-технічна, начальник сторожової служби рівненського ТОВ «Т-стиль», пенсіонер, безпартійний, с.Корнин.
17 Романчук Сергій Миколайович «Аграрна партія України» 1978 р.н., освіта вища, водій у підприємця, безпартійний, с.Корнин.
18 Багінська Руслана Миколаївна «Аграрна партія України» 1975 р.н., освіта вища, балотувалася як директорка Корнинського будинку культури, нині – головна спеціалістка відділу освіти, культури, молоді та спорту Великоомелянської сільради, безпартійна, с.Колоденка.
19 Гузик Павло Вікторович «Пропозиція» 1983 р.н., освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійний, с.Корнин.
20 Павелко Наталія Анатоліївна «Пропозиція» 1973 р.н., освіта середня спеціальна, керівниця церковного хору колоденської парафії Юрія Переможця ПЦУ та дитячого ансамблю Корнинської сільради, безпартійна, с.Колоденка.
21 Швидун Сергій Віталійович «Радикальна партія Олега Ляшка» 1976 р.н., освіта вища, балотувався як начальник відділу освіти, культури, молоді та спору Шпанівської сільради, нині – начальник такого ж відділу в Корнинській сільраді, суддя футбольних матчів, за сумісництвом учитель невказаного навчального закладу, безпартійний, м.Рівне.
22 Мельник Володимир Олександрович ВО «Свобода» 1969 р.н., освіта вища, власник і директор фермерського господарства «Мрія і К», безпартійний, с.Тайкури.

Костопільська міська рада

У Костопільській громаді мешкає 45 тисяч 265 людей.

До неї входять місто Костопіль і 29 сіл: Великий Мидськ, Великий Стидин, Гута, Золотолин, Комарівка, Тростянець, Малий Мидськ, Ледне, Осова, Рудня, Малий Стидин, Майдан, Пеньків, Брюшків, Олександрівка, Мар'янівка, Підлужне, Велика Любаша, Космачів, Трубиці, Корчів'я, Пісків, Моквинські Хутори, Рокитне, Яснобір, Яполоть, Волиця, Жалин і Збуж.

Міська рада знаходиться у Костополі на вулиці 1 Травня, 3. Її очолює Євгеній Денисюк.

Євгеній Олексійович Денисюк народився у 1948 році, має вищу освіту. Костопільську міську раду очолює з 1998 року. До того працював юрисконсультом, старшим інженером та займав керівні посади на різних підприємствах. У 2006 й 2010 роках перемагав на виборах як безпартійний висуванець ВО «Батьківщина». У 2015 році балотувався вже як член партії. Тоді ОПОРА писала про ймовірні порушення під час його реєстрації як кандидата. А журналісти виявили, що Євгеній Денисюк двічі утримувався в слідчому ізоляторі й має одну погашену судимість: за давання хабара (1983 рік, покарання відбув) й за відкриття валютного рахунку за межами України без дозволу Нацбанку (1994 рік, звільнений з-під варти із судової зали). У 2020 році йшов на вибори як безпартійний самовисуванець. Пенсіонер. Мешкає в Костополі. Фото з фейсбук-сторінки Костопільської міськради

У Костопільській міській раді 34 депутати.

Секретар ради Давид Дідух надав нам лише їхній список з партійною приналежністю. За його словами, рада не має іншої інформації. Там не цікавилися біографічними довідками своїх депутатів та оприлюдненням даних на сайті, бо «є важливіші речі». Наприклад, «господарча частина, де життя людей, а не просто якась інформація на сайті». Тому, каже Давид Дідух, апарат «не справляється».

«Четверта влада» звертала увагу, що у жодному із законів про місцеві ради чи самоврядування немає прямої вказівки радам збирати, документувати та оприлюднювати дані про своїх депутатів.

Разом із тим, місцеві ради зобов’язані оприлюднювати ці дані, включно з контактними й графіками прийому, згідно з постановою Кабінету Міністрів України №835 від 21 жовтня 2015 року. Перелік даних вищі посадовці рекомендують узяти зі статей 38-43 закону «Про місцеві вибори».

На сайті Костопільської міськради немає ні біографічних даних, ні графіків прийому депутатів.

Це недопрацювання секретаріату ми частково виправляємо й оприлюднюємо біографічні довідки чинних костопільських депутатів.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Ткачук Сергій Михайлович ВО «Батьківщина» 1968 р.н., освіта вища, балотувався як голова Костопільської райради, співзасновник і співвласник костопільського ПАТ «Родина», член партії, м.Костопіль.
2 Самчук Михайло Миколайович ВО «Батьківщина» 1991 р.н., освіта вища, завідувач міським кладовищем у «Костопількомунсервіс», безпартійний, м.Костопіль.
3 Козак Олександр Борисович ВО «Батьківщина» 1956 р.н., освіта вища, балотувався як директор костопільського комунального Центру інтелектуального розвитку «Сузір’я»; директор і співзасновник костопільського шахово-шашкового клубу «Сузір'я», пенсіонер, член партії, м.Костопіль.
4 Семенюк Жанна Савеліївна ВО «Батьківщина» 1975 р.н., освіта вища, директорка Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. №8, безпартійна, м.Костопіль.
5 Деркач Валерій Олександрович ВО «Батьківщина» 1972 р.н., освіта вища, старший інженер з експлуатаційної діяльності Костопільської дільниці служби експлуатації газових мереж АТ «Рівнегаз», член партії, м.Костопіль.
6 Овдійчук Володимир Іванович ВО «Батьківщина» 1961 р.н., освіта вища, інженер лісового господарства Костопільського лісгоспу, пенсіонер, колишній військовослужбовець, член партії, с.Великий Мидськ.
7 Бучко Тарас Григорович ВО «Батьківщина» 1977 р.н., освіта вища, підприємець, член партії, зареєстрований у с.Новий Берестовець, живе у Костополі.
8 Дідух Давид Олександрович «Європейська солідарність» 1988 р.н., освіта загальна середня, балотувався як директор костопільського ТОВ «Ейч ві сі компані» (HVC company), співзасновник ГО «Активна громада Костопільщини», колишній співзасновник ТОВ «Кернел плюс» (Черкаська обл.), нині – секретар Костопільської міськради, власник 15 біткоїнів (1 млн 875 тисяч гривень), член партії, м.Костопіль.
9 Дідух Назарій Олександрович «Європейська солідарність» 1990 р.н., освіта загальна середня, підприємець, чинний директор костопільського ТОВ «Ейч ві сі компані» (HVC company), співвласник і директор ТОВ «Кернел плюс» (Черкаська обл.), безпартійний, м.Костопіль.
10 Ващук Сергій Леонідович «Європейська солідарність» 1989 р.н., освіта вища, підприємець, директор рівненської ГО «Центр сприяння бізнесу», член партії, м.Костопіль.
11 Алексійчук Ольга Леонідівна «Європейська солідарність» 1985 р.н., освіта вища, балотувалася як директорка і співвласниця костопільського ТОВ «Автомобтранс»; головна бухгалтерка ТОВ «Уктехноліс» (с.Мала Любаша), співзасновниця ГО «Активна громада Костопільщини» і Тернопільської міської організації всеукраїнської ГО «Захист дітей війни», голова ОСББ «Костопіль центр», членкиня партії, м.Костопіль.
12 Білера Олександр Олександрович «Європейська солідарність» 1988 р.н., освіта вища, старший майстер лісу Костопільського лісгоспу, співзасновник ГО «Активна громада Костопільщини», член партії, м.Костопіль.
13 Ткачук Андрій Володимирович «Народний рух України» 1985 р.н., освіта вища, балотувався як перший заступник голови Костопільської міськради, нині – заступник голови Гощанської селищної ради, член Національної асоціації адвокатів України, член партії, м.Костопіль.
14 Макарова Тетяна Володимирівна «Народний рух України» 1987 р.н., освіта вища, підприємиця, співвласниця костопільського ТОВ «ВК-Вікторія», співзасновниця й керівниця ГО «За майбутнє дітей Костопільщини», членкиня партії, м.Костопіль.
15 Чижов Юрій Миколайович «Народний рух України» 1968 р.н., освіта загальна середня, підприємець, власник і директор київського приватного підприємства «Метизич», співвласник і підписант костопільського ТОВ «Радосвіт плюс», співзасновник і співвласник газети «Костопіль центр», безпартійний, м.Костопіль.
16 Мельник Андрій Миколайович «Народний рух України» 1974 р.н., освіта вища, підприємець, член партії, м.Костопіль.
17 Скоцький Віталій Федорович «Народний рух України» 1979 р.н., освіта професійно-технічна, підприємець, член партії, с.Підлужне.
18 Гаврилюк Дмитро Юрійович ВО «Свобода» 1985 р.н., освіта вища, колишній начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності Костопільської райради, нині - начальник відділу ЖКГ та комунальної власності Костопільської міськради, співзасновник ГО «Громада Костопільщини», член партії, м.Костопіль.
19 Зулайкхі Тамара Василівна ВО «Свобода» 1967 р.н., освіта вища, викладачка Костопільського будівельно-технологічного фахового коледжу НУВГП, присяжна, пенсіонерка, безпартійна, м.Костопіль.
20 Москвич Віктор Васильович ВО «Свобода» 1978 р.н., освіта вища, співвласник і голова двох костопільських сільськогосподарських кооперативів «Селянський ліс» і «Джерело», викладач приватного Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Демянчука, власник 5 біткоїнів, безпартійний, зареєстрований у с.Корчів'я, живе у с.Городище.
21 Михальська Ольга Ярославівна ВО «Свобода» 1979 р.н., освіта вища, заступниця директора Костопільського будинку школярів та юнацтва, членкиня партії, м.Костопіль.
22 Кособуцький Олексій Миколайович «Слуга народу» 1972 р.н., освіта вища, власник київського ТОВ «Українська деревообробна компанія», начальник Рівненського авіаспортклубу ТСОУ, співвласник і керівник рівненського ТОВ «Телерадіокомпанія "Для вас"», власник бугринського ПАТ «Агротехсервіс», співзасновник і керівник ГО «Костопільщина 21 століття», колишній керівник Костопільської районної організації партії «Наша Україна», у 2010-2014 керував постійною бюджетною комісією Рівненської обласної ради, безпартійний, м.Костопіль.
23 Коренчук Андрій Арнольдович «Слуга народу» 1967 р.н., освіта вища, підприємець, співвласник рівненського ТОВ «Єврошпон Смига+», безпартійний, м.Рівне.
24 Сидорчук Наталія Іванівна «Слуга народу» 1978 р.н., освіта вища, балотувалася як операторка-кулеметниця костопільської військової частини, безпартійна, м.Костопіль.
25 Логвинчук Лідія Петрівна «Слуга народу» 1973 р.н., освіта вища, підприємиця, але відповідних доходів не декларує, безпартійна, зареєстрована у м.Костопіль, живе в с.Осова.
26 Ліснічук Андрій В'ячеславович «За майбутнє» 1983 р.н., освіта вища, підприємець, але відповідних доходів не декларує, безпартійний, зареєстрований у с.Волиця, живе у м.Костопіль.
27 Власова Яна Олександрівна «За майбутнє» 1985 р.н., освіта вища, балотувалася як заступниця директора з навчально-виховної роботи Пісківського ліцею ім.Героїв-земляків, нині – заступниця начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міськради, безпартійна, с.Пісків.
28 Лещик Анатолій Сергійович «За майбутнє» 1966 р.н., освіта загальна середня, тимчасово не працює, керівник релігійної громади християн віри Євангельської п'ятидесятників с.Гута, безпартійний, с.Гута.
29 Шарманський Юрій Ярославович «За майбутнє» 1987 р.н., освіта вища, підприємець, співзасновник і керівник ГО «Новини Рівненщини», співзасновник рівненських ГО «Новина» і «Довіра Рівненщини», безпартійний, м.Рівне.
30 Бірюкова Наталія Олегівна «Сила і честь» 1978 р.н., освіта вища, балотувалася як заступниця директора Костопільської гімназії, нині – начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міськради, безпартійна, м.Костопіль.
31 Глудик Тарас Вікторович «Сила і честь» 1979 р.н., освіта вища, підприємець, член партії, м.Костопіль.
32 Добриднік Олег Миколайович «Сила і честь» 1988 р.н., освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, с.Малий Стидин.
33 Безбах Леонід Вячеславович «Радикальна партія Олега Ляшка» 1978 р.н., освіта вища, на час виборів тимчасово не працював, нині – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костопольської міськради, співзасновник обслуговуючого кооперативу «Костопільгаражбуд», член партії, м.Костопіль.
34 Корнійчук Андрій Олександрович «Радикальна партія Олега Ляшка» 1983 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, член партії, м.Костопіль.

Мізоцька селищна рада

У Мізоцькій громаді мешкає 15 тисяч 495 людей.

До неї входять селище міського типу Мізоч і 26 сіл: Клопіт, Мізочок, Озерко, Будераж, Зелений Дуб, Мости, Новий Світ, Святе, Буща, Борщівка Перша, Борщівка Друга, Білашів, Дермань Друга, Дермань Перша, Мала Мощаниця, Залібівка, Нова Мощаниця, Півче, Суйми, Спасів, Стеблівка, Цурків, Стара Мощаниця, Стара Мощаниця, Підгайне і Ступно.

Селищна рада знаходиться у Мізочі на вулиці Тараса Якимчука, 12. Її голова – Богдан Похилюк.

Богдан Юрійович Похилюк народився у 1963 році, має вищу освіту. Очолює селищну раду з 2006 року. На той час був членом «Української народної партії» Юрія Костенка. У 2010 році переобраний головою як безпартійний висуванець «Нашої України». У 2015 році – як безпартійний самовисуванець. У 2016 році місцеве видання пише про приватизацію гектарів землі членами родини Богдана Похилюка і тодішнього селищного землевпорядника. У 2020 і в 2021 році на повторних виборах у громаді переміг як безпартійний висуванець партії «За майбутнє» Ігоря Палиці. Мешкає у Мізочі. Фото з сайту «За майбутнє»

У Мізоцькій селищній раді 21 депутат.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Білінський Петро Михайлович «За майбутнє» 1971 р.н., освіта вища, пожежник рятувальної частини смт Мізоч, безпартійний, смт Мізоч.
2 Єнич Наталія Андріївна «За майбутнє» 1974 р.н., освіта вища, балотувалася як директорка Старомощаницької загальноосвітньої школи І ст., нині – головна спеціалістка відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради, безпартійна, с.Стара Мощаниця.
3 Завадовська Галина Ростиславівна «За майбутнє» 1969 р.н., освіта вища, балотувалася як секретар Будеразької сільради, нині - спеціалістка з бухгалтерського обліку відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради, безпартійна, с.Будераж.
4 Климчик Людмила Іванівна «За майбутнє» 1989 р.н., освіта вища, вихователька Мізоцької спеціальної школи І-ІІ ст., безпартійна, с.Мізочок.
5 Лук’янчук Валерій Анатолійович «За майбутнє» 1968 р.н., освіта професійно-технічна, директор Спасівського будинку культури, безпартійний, с.Спасів.
6 Савчук Наталія Романівна «За майбутнє» 1972 р.н., освіта вища, вчителька Бущанського навчально-виховного комплексу, безпартійна, с.Буща.
7 Теслюк Володимир Степанович «За майбутнє» 1960 р.н., освіта вища, балотувався як секретар Мізоцької селищної ради, нині – начальник відділу земельних ресурсів, архітектури, ЖКГ та будівництва Мізоцької селищної ради, пенсіонер, безпартійний, смт Мізоч.
8 Тишкова Любов Василівна «За майбутнє» 1967 р.н., освіта вища,балотувалася як секретар Білашівської сільради, нині – соціальна працівниця Мізоцької селищної ради, пенсіонерка, безпартійна,с.Білашів.
9 Ужелін Микола Дмитрович «За майбутнє» 1954 р.н., освіта вища, підприємець, власник і директор мізоцького ТОВ «Металкрафт», пенсіонер, безпартійний, смт Мізоч.
10 Артюхов Юрій Володимирович «Європейська солідарність» 1974 р.н., освіта загальна середня, підприємець, співзасновник і керівник громадської природоохоронної організації «Новомощаницький клуб рибалок "Журавель"», член партії, с.Нова Мощаниця.
11 Бандюк Володимир Ігорович «Європейська солідарність» 1984 р.н., освіта вища, майстер лісу Здолбунівського лісництва Рівненського лісгоспу, безпартійний, с.Спасів.
12 Кондратюк Галина Дмитрівна «Європейська солідарність» 1966 р.н., освіта вища, вихователька мізоцького дитячого садочка «Малятко», безпартійна, с.Півче.
13 Лахман Наталія Миколаївна «Європейська солідарність» 1965 р.н., освіта вища, заступниця директора Мізоцького навчально-виховного комплексу, смт Мізоч.
14 Нечипорук Володимир Васильович «Європейська солідарність» 1980 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, с.Буща.
15 Грицан Василь Володимирович «Європейська солідарність» 1969 р.н., освіта вища, директор Ступнівського навчально-виховного комплексу, безпартійний, с.Ступно.
16 Гаврилюк Світлана Петрівна ВО «Батьківщина» 1971 р.н., освіта професійно-технічна, балотувалася як секретар Спасівської сільради, нині – секретар Мізоцької селищної ради, безпартійна, с.Стеблівка.
17 Тимощук Володимир Іванович ВО «Батьківщина» 1980 р.н., освіта професійно-технічна, підприємець, член партії, с.Залібівка.
18 Прокопчук Вікторія Юріївна «Слуга народу» 1983 р.н., освіта вища, балотувалася як керівниця гуртків Мізоцького будинку школярів та молоді, нині – начальниця відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради, безпартійна, смт Мізоч.
19 Антонюк Руслан Володимирович «Слуга народу» 1979 р.н., освіта професійно-технічна, фельдшер Здолбунівської підстанції «швидкої допомоги», безпартійний, с.Мізочок.
20 Шепельчук Оксана Андріївна ВО «Свобода» 1968 р.н., освіта вища, директорка Дерманського навчально-виховного комплексу, безпартійна, с.Дермань Перша.
21 Мороз Василь Адамович Самовисування 1965 р.н., освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, безпартійний, с.Дермань.

Малинська сільська рада

У Малинській громаді мешкає 6 тисяч 78 людей. До неї входять 6 сіл: Малинськ, Карачун, Малушка, Бронне, Поляни і Яринівка. Сільрада знаходиться у Малинську на вулиці Центральній, 72. Її голова – Анатолій Дімітров.

Анатолій Євстафійович Дімітров народився у 1975 році, має вищу освіту. Уперше балотувався й переміг на виборах малинського сільського голови у 2010 році. «Йшов» як член «Української народної партії» Юрія Костенка, але самовисуванцем. На той час був приватним підприємцем. У 2015 році вже як партійний висуванець переміг на виборах голови, але невдало балотувався до Березнівської райради. У 2019-му відбулися перші вибори в територіальній громаді, у 2020-му – планові місцеві вибори – Анатолій Дімітров залишається незмінним головою. Зберігає членство в Українській народній партії. Мешкає у Малинську. Фото з фейсбук-сторінки Об’єднаних територіальних громад Рівненщини

У Малинській сільській раді 20 депутатів.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Миронець Андрій Михайлович Самовисування 1982 р.н., освіта професійно-технічна, підприємець, безпартійний, с.Бронне.
2 Омелянов Руслан Геронтійович Самовисування 1974 р.н, освіта професійно-технічна, підприємець, член партії «Національний корпус», с.Малинськ.
3 Попрожук Петро Йосипович Самовисування 1961 р.н., освіта загальна середня, підприємець, пенсіонер, безпартійний, с.Малинськ.
4 Ткач Олександр Миколайович Самовисування 1975 р.н., освіта вища, директор Малушківського ліцею, безпартійний, с.Малинськ.
5 Денисюк Наталія Юріївна Самовисування 1978 р.н., освіта вища, начальниця цеху на малому приватному підприємстві «Р.Т.Д. Сокіл» (с.Теслугів), безпартійна, с.Малинськ.
6 Діденко Ірина Миколаївна Самовисування 1973 р.н., освіта вища, секретар Малинської сільради, безпартійна, с.Малинськ.
7 Миронець Наталія Миколаївна Самовисування 1968 р.н., освіта вища, директорка Малинського ліцею, безпартійна, с.Малинськ.
8 Легкобит Ірина Василівна Самовисування 1987 р.н., освіта вища, вчителька Малушківського ліцею,безпартійна, с.Малушка.
9 Шумович Людмила Купріянівна Самовисування 1973 р.н., освіта вища, вчителька Малушківського ліцею, безпартійна, с.Малушка.
10 Ковбар Микола Данилович Самовисування 1957 р.н., освіта середня спеціальна, пенсіонер, безпартійний, с.Поляни.
11 Петрик Ольга Григорівна Самовисування 1957 р., освіта середня спеціальна, пенсіонерка, безпартійна, с.Поляни.
12 Мадей Віта Ярославівна Самовисування 1987 р.н., освіта вища, балотувалася як головна спеціалістка відділу організаційного та правового забезпечення діяльності Березнівської райради, нині тимчасово не працює, безпартійна, с.Яринівка.
13 Хіміна Людмила Федорівна Самовисування 1974 р.н., освіта вища, завідувачка Яринівської філії Кам’янського ліцею, безпартійна, с.Яринівка.
14 Миронець Світлана Володимирівна «Сила і честь» 1971 р.н., освіта вища, балотувалася як інспекторка відділу організаційно-кадрової роботи, документообігу й проектної роботи Малинської сільради, нині – адміністраторка тамтешнього ЦНАПу, безпартійна, с.Бронне.
15 Гапон Микола Юрійович «Сила і честь» 1977 р.н., освіта вища, лісничий Малуського лісництва Березнівського лісгоспу, безпартійний, с.Балашівка.
16 Сульжик Ірина Василівна «Сила і честь» 1972 р.н., освіта вища, землевпорядниця Малинської сільради, безпартійна, с.Поляни.
17 Потапчук Михайло Володимирович «Сила і честь» 1988 р.н., освіта вища, балотувався як лісничий Малинського лісництва Березнівського лісгоспу, нині – начальник Березнівської лісозаготівельної дільниці, безпартійний, с.Яринівка.
18 Петрик Василь Русланович ВО «Батьківщина» 1993 р.н., освіта загальна середня, лісник спеціалізованого виробничого сільгоспкооперативу «Агроліс», безпартійний, с.Поляни.
19 Кононець Марія Михайлівна ВО «Батьківщина» 1982 р.н., освіта загальна середня, продавчиня у приватного підприємця, безпартійна, с.Поляни.
20 Якимець Світлана Миколаївна «Європейська солідарність» 1986 р.н., освіта професійно-технічна, підприємиця, безпартійна, с.Малинськ.

Малолюбашанська сільська рада

У Малолюбашанській громаді мешкає 6 тисяч 276 людей.

До неї входять 11 сіл: Мала Любаша, Борщівка, Лісопіль, Маща, Глажева, Новий Берестовец, Кам'яна Гора, Мирне, Данчиміст, Моквин і Тихе.

Сільрада знаходиться у Малій Любаші на вулиці Соборній, 10. Її голова, Віктор Талащук, помер у листопаді 2020 року від наслідків коронавірусної інфекції. Позачергові вибори вже призначені на 31 жовтня 2021 року. До того обов’язки голови виконує секратар сільради ради Алла Лемешевська.

Алла Михайлівна Лемешевська народилася у 1975 році, має вищу освіту. У сільраді Малої Любаші працює з 2003 року: була касиркою, потім – секретарем. Депутатка місцевої ради. Членкиня й висуванка «Батьківщини». Мешкає у Малій Любаші. Фото з її фейсбук-сторінки

Р.S. 31 жовтня 2021 року на дочасних виборах головою громади обрали Світлану Андріївну Ковальчук.

Світлана Ковальчук народилася у 1972 році, має вищу освіту. Це буде її четверта каденція на посаді голови: попередні дві з половиною припали на 2006-2017 роки, очолювала Малолюбашанську сільраду. Коли у 2018 році головою новоутвореної об’єднаної громади обрали нині покійного Віктора Талащука, працювала його першою заступницею, а з 2020 року – заступницею з питань діяльності виконавчого органу. Раніше і нині балотувалася як безпартійна самовисуванка. Мешкає у Малій Любаші. Фото з сайту сільради

У Малолюбашанській сільраді 22 депутати.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Гончарук Ігор Петрович ВО «Батьківщина» 1974 р.н., освіта вища, начальник відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради, член партії, с.Мала Любаша.
2 Демчук Тетяна Дмитрівна ВО «Батьківщина» 1966 р.н., освіта вища, балотувалася як інспекторка з військового обліку Малолюбашанської сільради, нині – начальниця відділу соцзахисту населення там же, за сумісництвом працює муніципальною нянею в костопільському «Агенстві Макоша», пенсіонерка, членкиня партії, с.Лісопіль.
3 Каленчук Тетяна Анатоліївна ВО «Батьківщина» 1980 р.н., освіта загальна середня, балотувалася як інспекторка відділу соцзахисту населення Малолюбашанської сільської ради, нині – інспекторка апарату там же, безпартійна, с.Тихе.
4 Карпець Юлія Олександрівна ВО «Батьківщина» 1994 р.н., освіта вища, діловодка Малолюбашанської сільради, членкиня партії, с.Данчиміст.
5 Лемешевська Алла Михайлівна ВО «Батьківщина» 1975 р.н., освіта професійно-технічна, секретар Малолюбашанської сільради, членкиня партії, с.Мала Любаша.
6 Морозюк Наталія Олександрівна ВО «Батьківщина» 1983 р.н., освіта вища, начальниця відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головна бухгалтерка Малолюбашанської сільради, членкиня партії, с.Мала Любаша.
7 Озарчук Леся Євгеніївна ВО «Батьківщина» 1983 р.н., освіта вища, директорка дитячого садочка «Веселка» у с.Новий Берестовець, членкиня партії, с.Маща.
8 Попович Наталія Віталіївна ВО «Батьківщина» 1974 р.н., освіта професійно-технічна, землевпорядниця Малолюбашанської сільради, членкиня партії, с.Мала Любаша.
9 Рахільчук Катерина Миколаївна ВО «Батьківщина» 1968 р.н., освіта професійно-технічна, провідна бібліотекарка публічно-шкільної бібліотеки-філіалу села Борщівка, за сумісництвом – керівниця народного колективу, членкиня партії, с.Борщівка.
10 Романюк Володимир Васильович ВО «Батьківщина» 1971 р.н., освіта вища, лікар-ветеринар верхівського ТОВ «Маяк-3», безпартійний, с.Новий Берестовець.
11 Сиротинська Оксана Вікторівна ВО «Батьківщина» 1980 р.н., освіта вища, директорка Мащанського ліцею Малолюбашанської сільради, членкиня партії, с.Маща.
12 Савчук Юрій Петрович ВО «Батьківщина» 1968 р.н., освіта професійно-технічна, підприємець, член партії, с.Мала Любаша.
13 Стельмащук Тарас Олександрович ВО «Батьківщина» 1987 р.н., освіта вища, майстер лісу Костопільського лісгоспу, член партії, с.Данчиміст.
14 Степанюк Іван Володимирович ВО «Батьківщина» 1986 р.н., освіта вища, директор централізованої системи публічно-шкільних бібліотек м.Костопіль, член партії, с.Лісопіль.
15 Толочик Юлія Вікторівна ВО «Батьківщина» 1989 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, безпартійна, с.Мирне.
16 Цикун Ігор Олександрович Самовисування 1988 р.н., освіта вища, власник і директор фермерського господарства «Мерінос», директор сімейного фермерського господарства «Тихомир», співвласник аграрно-тваринницького ТОВ «Родимовка» (усі в с.Мирне), у декларації це все не вказав, безпартійний, с.Мирне.
17 Тарасюк Людмила Георгіївна Самовисування 1976 р.н., освіта професійно-технічна, інспекторка з військового обліку Малолюбашанської сільради, безпартійна, с.Борщівка.
18 Свинарський Василь Вікторович Самовисування 1981 р.н., освіта вища, власник і голова фермерського господарства «Марічка» (с.Лісопіль), безпартійний, м.Костопіль.
19 Наумець Анатолій Васильович Самовисування 1974 р.н., освіта вища, власник і директор ТОВ «Агро мега плюс» (с.Мирне), співвласник і директор ТОВ «Агафон» (Костопіль), співвласник ТОВ «Рівне біо паливо» (с.Малий Шпаків), директор ТОВ «Еко агро плюс» (с.Мирне), пенсіонер, член партії «Народний рух України», м.Костопіль.
20 Кондратюк Олена Григорівна Самовисування 1969 р.н., освіта вища, підприємиця, безпартійна, с.Лісопіль.
21 Алексійчук Тетяна Михайлівна Самовисування 1984 р.н., освіта вища, бухгалтерка у підприємця, безпартійна, с.Борщівка.
22 Лукомська Вікторія Анатоліївна «За майбутнє» 1976 р.н., освіта вища, вчителька Мирненського ліцею, безпартійна, с.Мирне.

Олександрійська сільська рада

В Олександрійській громаді мешкає 11 тисяч 564 людей.

До неї входять 15 сіл: Олександрія, Волошки, Нова Любомирка, Пухова, Свяття, Три Копці, Забороль, Боянівка, Кустин, Решуцьк, Сергіївка, Нова Українка, Козлин, Радиславка і Ремель.

Сільрада знаходиться в Олександрії на вулиці Свято-Преображенській, 66. Її очолює Олександр Гуц.

Олександр Олександрович Гуц народився у 1973 році, має вищу освіту. За офіційною біографією, у місцевому самоврядуванні з 2006 року, коли вперше був обраний депутатом Новоукраїнської сільради. Тоді був підприємцем. У 2010 році переобраний як член «Народної партії» Володимира Литвина. 2015 році невдало балотувався до Рівненської облради як безпартійний у списку «Справедливості» Валентина Наливайченка. Але «поновився» серед депутатів Новоукраїнської сільради. На президентських виборах 2019 року був довіреною особою кандидата Олександра Тарути на 154-му окрузі. У 2020 році балотувався на сільського голову й переміг як безпартійний висуванець «Слуги народу». На той час був уже власником і директором Рівненського бетонного заводу у селі Ремель. Помічник на громадських засадах народного депутата від «Слуги народу» Романа Іванісова. Мешкає у селі Ремель. Фото з сайту сільради

В Олександрійській сільраді 22 депутати.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Работа Віктор Олександрович Самовисування 1973 р.н., освіта професійно-технічна, підприємець, безпартійний, с.Олександрія.
2 Редько Сергій Олександрович Самовисування 1962 р.н., освіта вища, пенсіонер, безпартійний, с.Волошки.
3 Волошина Ірина Іванівна Самовисування 1967 р.н., освіта вища, головна лікарка комунальної Олександрійської лікарні, за сумісництвом – сімейна лікарка у Рівненській районній поліклініці, безпартійна, с.Олександрія.
4 Михасюк Тетяна Володимирівна Самовисування 1962 р.н., освіта вища, старша викладачка кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, пенсіонерка, безпартійна, с.Олександрія.
5 Ількевич Руслан Володимирович Самовисування 1970 р.н., освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, с.Олександрія.
6 Стахнюк Андрій Андрійович Самовисування 1976 р.н., освіта вища, завідувач навчально-тренувального відділу Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, співзасновник і керівник рівненської ГО «Центр порятунку життя», безпартійний, м.Рівне.
7 Чехомський Олег Васильович Самовисування 1972 р.н., освіта вища, підприємець, адвокат, співзасновник і керівник рівненського адвокатського об'єднання «Форт», співзасновник ГО «Тенісний клуб "ОК"», безпартійний, м.Рівне.
8 Гаврилюк Валентин Лаврентійович Самовисування 1977 р.н., освіта загальна середня, тимчасово не працює, керівник ГО «Нова Любомирка», безпартійний, с.Нова Любомирка.
9 Зімакова Вікторія Анатоліївна Самовисування 1982 р.н., освіта вища, начальниця відділу земельних відносин Олександрійської сільради, безпартійна, с.Олександрія.
10 Дрозд Василь Макарович Самовисування 1943 р.н., освіта вища, директор комунального Рівненського психоневрологічного інтернату, акціонер клеванського ВАТ «Світанок», пенсіонер, безпартійний, м.Рівне.
11 Чапля Світлана Миколаївна Самовисування 1983 р.н., освіта вища, начальниця відділу соцзахисту населення Олександрійської сільради, безпартійна, с.Забороль.
12 Яковець Ігор Миколайович Самовисування 1977 р.н., освіта середня спеціальна, продавець-консультант непродовольчих товарів у підприємця, пенсіонер, безпартійний, с.Забороль.
13 Тилько Світлана Станіславівна Самовисування 1976 р.н., освіта вища, балотувалася як художня керівниця Будинку культури с.Нова Українка, нині – головна спеціалістка відділу освіти, культури, спорту і молоді та охорони здоров’я, присяжна, безпартійна, с.Нова Українка.
14 Гапончук Микола Миколайович Самовисування 1971 р.н., освіта вища, голова правління садового товариства «Західний», пенсіонер, безпартійний, с.Нова Українка.
15 Сачук Василь Миколайович Самовисування 1983 р.н., освіта вища, підприємець, безпартійний, м.Костопіль.
16 Сачук Леонід Костянтинович Самовисування 1967 р.н., освіта професійно-технічна, підприємець, співвласник і керівник приватного сільгосппідприємства «Західна Україна» (с.М.Любаша), безпартійний, с.Козлин.
17 Федорась Володимир Сергійович «Європейська солідарність» 1980 р.н., освіта вища, директор Олександрійського ліцею, безпартійний, с.Кустин.
18 Віняр Галина Дмитрівна «Європейська солідарність» 1963 р.н., освіта вища, вчителька Котівського ліцею, безпартійна, с.Нова Українка.
19 Мельник Світлана Григорівна ВО «Батьківщина» 1969 р.н., освіта середня спеціальна, спеціалістка ІІ кат. Олександрійської сільради, безпартійна, с.Олександрія.
20 Писарчук Тетяна Василівна ВО «Батьківщина» 1977 р.н., освіта незакінчена вища, балотувалася як виконувачка обов'язків сільського голови Олександрійської сільради, нині – її секретар, членкиня партії, с.Нова Любомирка.
21 Бартошук Ольга Сергіївна «Слуга народу» 1981 р.н., освіта вища, підприємиця, безпартійна, с.Кустин.
22 Веремчук Георгій Володимирович «Слуга народу» 1964 р.н., освіта вища, підприємець, числиться керівником релігійної громади Свято-Юріївської парафії Рівненської єпархії УПЦ КП с.Решуцьк, безпартійний, с.Решуцьк.

Острозька міська рада

В Острозькій громаді мешкає 47 тисяч 17 людей.

До неї входять місто Острог і 56 сіл: Бухарів, Завизів, Михалківці, Білашів, Радужне, Точевики, Дерев'янче, Верхів, Лебеді, Шлях, Вільбівне, Вельбівно, Бадівка, Вілія, Грем'яче, Грозів, Михайлівка, Кутянка, Батьківці, Болотківці, Данилівка, Ілляшівка, Межиріч, Прикордонне, Слобідка, Милятин, Могиляни, Черняхів, Мощаниця, Волосківці, Кургани, Новомалин, Лючин, Новородчиці, Посива, Теремне, Оженин, Бродів, Країв, Стадники, Плоске, Завидів, Почапки, Розваж, Сіянці, Кураж, Садки, Тесів, Хрінів, Українка, Бубнівка, Вишеньки, Гай, Дубини, Хорів і Бродівське.

Міська рада знаходиться в Острозі на вулиці Героїв майдану, 4. Її голова – Юрій Ягодка.

Юрій Петрович Ягодка народився у 1974 році, має вищу освіту. У 2005 році невдало балотувався до Рівненської обласної ради у партійному списку «Нашої України» В.Ющенка. У 2007 році виконував обов’язки голови Острозької райдержадміністрації, з лютого 2008-го до квітня 2010 року був її головою. Тоді Рівненську обласну адміністрацію очолював його співпартієць Віктор Матчук. У 2010 році був обраний депутатом Острозької міської ради (як підприємець і член «Нашої України»). У 2010-2012 роках був помічником на громадських засадах у народного депутата від «Нашої України» Віктора Матчука. У 2015 році невдало балотувався до Острозької міської ради як безпартійний висуванець БПП «Солідарність», але як самовисуванець переміг на виборах голови рідного села Розваж. Працював тоді начальником Острозького районного відділення страхової компанії «Оранта». У 2019 році його призначили заступником міського голови Острога. У 2020 році успішно балотувався як безпартійний висуванець партії мерів «Пропозиція»: одночасно був першим у партійному списку до Острозької міської ради й переміг на виборах острозького міського голови. Обрав головування. Мешкає в Острозі. Фото з його фейсбук-сторінки

В Острозькій міській раді 34 депутати.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Козак Віктор Васильович «Європейська солідарність» 1964 р.н., освіта вища, виконавчий директор ТОВ «ІДЕК-2006» (с.Верхів) і заступник директора ТОВ «Плюмпе-Агро» (с.Оженин), співвласник і керівник сільськогосподарського виробничого кооперативу «Нове життя» (с.Верхів), пенсіонер, член партії, с.Верхів.
2 Козак Наталія Миколаївна «Європейська солідарність» 1973 р.н., освіта професійно-технічна, балотувалася як секретар Української сільради, нині – діловодка відділу надання адміністративних послуг Острозької міськради, безпартійна, с.Українка.
3 Новодворська Ольга Миколаївна «Європейська солідарність» 1980 р.н., освіта вища, балотувалася як начальниця відділу державних допомог Управління соцзахисту Острозької райдержадміністрації, нині – заступниця начальника відділу допомог та субсидій Управління праці та соцзахисту Острозької міськради, безпартійна, м.Острог.
4 Стрілецька Валентина Володимирівна «Європейська солідарність» 1968 р.н., освіта вища, балотувалася як голова Острозької райради, нині безробітна, безпартійна, с.Межиріч.
5 Турович Богдан Михайлович «Європейська солідарність» 1984 р.н., освіта вища, на час виборів ніде не працював, нині – начальник управління освіти Рівненської міськради, член партії, м.Острог.
6 Ярошик Олег Володимирович «За майбутнє» 1967 р.н., освіта загальна середня, підприємець, безпартійний, с.Оженин.
7 Данилюк Дмитро Петрович «За майбутнє» 1984 р.н., освіта вища, начальник караулу 16 Державної пожежно-рятувальної частини смт Гоща, безпартійний, с.Мощаниця (за декларацією – у Рівному).
8 Гарасевич Катерина Юріївна «За майбутнє» 1954 р.н., освіта вища, заступниця директора з медичної частини і лікарка-психіатриня Острозької обласної психіатричної лікарні, пенсіонерка, безпартійна, м.Острог.
9 Вегнер Наталія Борисівна «За майбутнє» 1973 р.н., освіта вища, директорка Будинку культури с.Українка, безпартійна, с.Вишеньки.
10 Бондарчук Вадим Олександрович «За майбутнє» 1975 р.н., освіта вища, безпартійний, балотувався як пенсіонер, потім зазначений начальником відділу зовнішніх зв’язків Острозької міськради, у червні 2021 року подав декларацію перед звільненням, м.Острог.
11 Драчук В’ячеслав Костянтинович «Слуга народу» 1972 р.н., освіта вища, власник і директор острозьких ТОВ «Будівельно-виробнича компанія Універсалбуд», ТОВ «Грозівагроінвест», директор «Універсал-агробуд» (с.Розваж), співвласник і директор острозького ТОВ «Д-2 спорт» та ГО «Острозька міськрайонна федерація боксу», острозького ТОВ «Рівнебудмайстер», співвласник ТОВ «Універсал-будматеріали» (с.Розваж) та кількох інших фірм, безпартійний, с.Грозів.
12 Кадебський Сергій Володимирович «Слуга народу» 1975 р.н., освіта вища, балотувався як голова Бухарівської сільради, нині тимчасово не працює, безпартійний, с.Завизів.
13 Кирилюк Костянтин Миколайович «Слуга народу» 1987 р.н., освіта вища, балотувався як директор комунальної Агенції місцевого розвитку, нині – начальник управління забезпечення надання адміністративно-соціальних послуг Острозької міськради, безпартійний, м.Острог.
14 Лось Валентина Іванівна «Слуга народу» 1965 р.н., освіта вища, балотувалася як начальниця фінансового управління Острозької райдержадміністрації, нині тимчасово не працює, безпартійна, м.Острог.
15 Карпюк Наталія Леонідівна «Пропозиція» 1978 р.н., освіта вища, фітосанітарна інспекторка Держпродспоживслужби у Рівненській обл., співвласниця ПАТ «Мізоцьке ремонтно-транспортне підприємство» (у стані припинення), безпартійна, c.Грозів (за декларацією - смт Мізоч).
16 Кирийчук Михайло Васильович «Пропозиція» 1966 р.н., освіта вища, балотувався як директор регіонального представництво ТОВ «Експерт проект груп» у Рівненській області, підприємець, нині – перший заступник голови Острозької міськради, безпартійний, м.Острог.
17 Лонич Світлана Михайлівна «Пропозиція» 1983 р.н., освіта вища, заступниця головного лікаря з медичної частини Острозької багатопрофільної лікарні, голова тамтешньої профспілки, безпартійна, м.Острог.
18 Тишкун Віктор Степанович «Пропозиція» 1962 р.н., освіта вища, нібито технік-будівельник київського ТОВ «Монобуд-С», директор нетішинського ТОВ «Захід-будінвестмонтаж», безпартійний, c.Вельбівно.
19 Кашуба Олеся Юріївна «Голос» 1987 р.н., освіта вища, балотувалася як секретар Грем’яцької сільради, нині – заступниця міського голови Острога, безпартійна, с.Грозів.
20 Микитюк Олег Степанович «Голос» 1970 р.н., освіта вища, директор Кутянківського навчально-виховного комплексу, безпартійний, с.Кутянка.
21 Нікітюк Павло Михайлович «Голос» 1989 р.н., освіта вища, керуючий Адвокатського бюро Павла Нікітюка, виконавчий директор власного благодійного фонду і президент ГО «Острозька міськрайонна організація автомотоспорту автомотоклуб "Кристал"», безпартійний, зареєстрований у с. Лючин, живе у Нетішині.
22 Спічак Тамара Василівна «Голос» 1962 р.н., освіта вища, власниця й керівниця сільгосппідприємства «Сіянцівське», безпартійна, с.Сіянці.
23 Хмарук Тарас Віталійович ВО «Громадський контроль» 1992 р.н., освіта вища, секретар Острозької міської ради, безпартійний, м.Острог.
24 Ткачук Іван Іванович ВО «Громадський контроль» 1967 р.н., вища, директор острозького «Водоканалу», безпартійний, м.Острог.
25 Степанюк Володимир Вікторович ВО «Громадський контроль» 1970 р.н., освіта вища, директор Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості, співзасновник ГО «Громадська рада Острога», безпартійний, м.Острог.
26 Олішевський Олександр Валентинович ВО «Громадський контроль» 1977 р.н., освіта вища, підприємець, власник франшизи «Нова Пошта» в Острозі, безпартійний, м.Острог.
27 Іванова Лариса Євстафіївна «Сила і честь» 1982 р.н., освіта вища, директорка Острозького територіального центру соціального обслуговування та ГО «Острозький Гончаренко центр. culture and education», безпартійна, м.Острог.
28 Ситницька Оксана Анатоліївна «Сила і честь» 1976 р.н., освіта вища, балотувалася як заступниця голови Острозької міськради, нині – начальниця відділу економіки й агропромислового комплексу Рівненської районної держадміністрації, власниця акцій ПАТ «Острозький молокозавод», безпартійна, м.Острог.
29 Юзепчук Василь Миколайович «Сила і честь» 1966 р.н., освіта професійно-технічна, керівник гуртка з мотоспорту Острозького районного будинку школяра, співзасновник і підписант ГО «Острозька міськрайонна організація автомотоспорту автомотоклуб "Кристал"», пенсіонер, безпартійний, с.Оженин.
30 Самойлович Ольга Василівна ВО «Батьківщина» 1968 р.н., освіта вища, заступниця директора Острозького психоневрологічного інтернату, пенсіонерка, членкиня партії, с.Межиріч.
31 Пустовіт Тарас Олександрович ВО «Батьківщина» 1965 р.н., освіта вища, помічник директорки сімейного малого приватного підприємства «Глорія», керівник Острозької міської федерації футболу, член партії, м.Острог. Працював заступником голови Рівненської ОДА. На цій посаді СБУ його затримала з хабарем. Суд триває досі.
32 Дем'янчук Надія Григорівна ВО «Батьківщина» 1960 р.н., освіта вища, балотувалася як заступниця голови Острозької райради, нині – пенсіонерка, членкиня партії, м.Острог.
33 Зеленчук Володимир Вікторович ВО «Свобода» 1980 р.н., освіта вища, підприємець, член партії, м.Острог.
34 Шевчук Ольга Борисівна ВО «Свобода» 1963 р.н., освіта вища, співзасновниця й керівниця острозької ГО «Волонтерський рух "Покрова"», очільниця міської партійної організації, співзасновниця ГО «Острозьке міське товариство захисту довкілля та тварин "Екодруг"», пенсіонерка, членкиня партії, м.Острог.

Рівненська міська рада

У Рівненській міській громаді мешкає 258 тисяч 322 людини. До неї входять місто Рівне й селище міського типу Квасилів. Міська рада знаходиться в Рівному на вулиці Соборна, 12А. Її голова – Олександр Третяк.

Олександр Віталійович Третяк народився у 1985 році, має вищу освіту. До 2020 року не брав участі у місцевому самоврядуванні і не був політиком. Працював президентом Рівненської духовної семінарії та академії Християн Віри Євангельської. У 2020 році вперше й успішно балотувався (переміг у другому турі) на посаду міського голови Рівного як безпартійний самовисуванець «Європейської солідарності». Мешкає у Рівному. Фото з його особистої фейсбук-сторінки

У Рівненській міській раді 42 депутати.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Алексєвич Павло Миколайович «Європейська солідарність» 1982 р.н., освіта вища, підприємець, власник і керівник рівненського ТОВ «ҐаваҐава», співзасновник і керівник ГО «Європейське місто Рівне», маркетолог, власник 2 біткоїнів, член партії, м.Рівне.
2 Жильчук Андрій Вікторович «Європейська солідарність» 1981 р.н., освіта вища, лікар-онкохірург Рівненського обласного протипухлинного центру, член партії, м.Рівне.
3 Котляров Дмитро Анатолійович «Європейська солідарність» 1984 р.н., освіта вища, радник патронатної служби Рівненської міськради, співзасновник ГО «Європейське місто Рівне», власник рівненського ТОВ «Майстерня Мост», співпрацював за цивільно-правовими угодами з міським управлінням архітектури й містобудування, архітектор, в.о. начальника Управління містобудування і архітектури Рівного, член партії, м.Рівне.
4 Майборода Оксана Валеріївна «Європейська солідарність» 1987 р.н., освіта вища, підприємиця, співзасновниця ГО «Рівне-такмед», співзасновниця й керівниця ГО «Зелена альтернатива», заступниця керуючого КП «Рівненський міський трест зеленого господарства», членкиня партії, м.Рівне.
5 Майорова Наталія Олександрівна «Європейська солідарність» 1983 р.н., освіта вища, підприємиця, юристка, членкиня партії, м.Рівне.
6 Мисюра Федір Миколайович «Європейська солідарність» 1983 р.н., освіта вища, начальник управління інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації, співзасновник обслуговуючого кооперативу «Садівницьке товариство "АТОвець"», член партії, смт Квасилів.
7 Обоїста Тарас В’ячеславович «Європейська солідарність» 1980 р.н., освіта вища, підприємець, співзасновник київської ГО «Лікарняні клоуни», співзасновник рівненської ГО «Мистецька формація "Метр"», член партії, м.Рівне.
8 Радчук Людмила Петрівна «Європейська солідарність» 1974 р.н., освіта вища, директорка з економіки на сімейному підприємстві «Домова служба», співзасновниця рівненської ГО «Ратуша», членкиня партії, м.Рівне.
9 Тимощук Тамара Ульянівна «Європейська солідарність» 1961 р.н., освіта вища, підприємиця, засновниця, власниця й директорка рівненського ТОВ «Каштан», членкиня партії, м.Рівне.
10 Туровська Людмила Валентинівна «Європейська солідарність» 1949 р.н., освіта вища, підприємиця, власниця й гендиректорка Асоціації «Компанії "Експерт-Рівне"» («Експерт-Рівне», «Експерт-Рівне-Консалт», «Експерт-Рівне-Земля», «Геопростір»), співвласниця нетішинського ТОВ «Експерт-Ліга», провідна оцінювачка, керівниця київського Всеукраїнського об'єднання «Федерація роботодавців у сфері оцінки та землеустрою України» та її рівненської організації, пенсіонерка, членкиня партії, м.Рівне.
11 Іванов Олександр Едуардович «Слуга народу» 1966 р.н., освіта вища, співвласник і директор рівненського ТОВ «Стоград-капітал», власник деятка ТОВ, пов'язаних із будівництвом та нерухомістю, і торгової марки «Стоград», співзасновник і керівник рівненської ГО «Спортивно-оздоровчий рибальський клуб "Рибачок"», безпартійний, м.Рівне.
12 Коваленко Олександра Євгенівна «Слуга народу» 1964 р.н., освіта вища, підприємиця, власниця й директорка туристичної фірми «Олександра», засновниця сімейного ТОВ «Олександра-тревел», співзасновниця благодійного фонду «Нове Рівне», практична психологиня Центру комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок», безпартійна, м.Рівне.
13 Коваль Віталій Станіславович «Слуга народу» 1981 р.н., освіта вища, голова Рівненської облдержадміністрації, голова Рівненської обласної федерації греко-римської боротьби, віце-президент ГО «Асоціація спортивної боротьби України» та перший віце-президент ГО «Федерація греко-римської боротьби України», безпартійний, м.Рівне.
14 Романюк Любов Володимирівна «Слуга народу» 1981 р.н., освіта вища, начальниця управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, співзасновниця й голова ГО «Золотіїв», безпартійна, м.Рівне.
15 Хотенко Олена Анатоліївна «Слуга народу» 1971 р.н., освіта вища, підприємиця (ресторан «Бурштин»), директорка ГО «Це Рівне, друже» (сайт rivne.online), співзасновниця рівненського ТОВ «Вино і люди», власниця рівненського ТОВ «Аутстаф-консалт-сервіс» (АКС), керівниця київської ГО «Інститут податкових реформ», віце-президентка й директорка директорату з питань фінансів та податкової політики Всеукраїнської ГО «Асоціація платників податків України», безпартійна, м.Київ.
16 Чаборай Юрій Миколайович «Слуга народу» 1975 р.н., освіта вища, підприємець, начальник юридичного відділу ТОВ «Будтех-Пром», співвласник ТОВ «Будкомплект», «Енерготехекологія», співзасновник БО «Всеукраїнський фонд допомоги родинам українських героїв "Друг"», колишній засновник і керівник Рівненської районної партійної організації ВО «Батьківщина», керівник громадської спілки «Будівельний сектор Рівненщини», власник «INTER BETON», безпартійний, м.Рівне.
17 Яворський Роман Степанович «Слуга народу» 1976 р.н., освіта вища, підприємець, співзасновник ГО «Рівняни», власник дубенського рекламного агентства «А плюс» (у стані припинення), власник товарного знаку «Мегаподія!», безпартійний, м.Рівне.
18 Шакирзян Віктор Володимирович «Рівне разом» 1978 р.н., освіта вища, секретар Рівненської міської ради, засновник ГО «Рівне разом» і лідер партії «Рівне разом», власник та співвласник шести фірм зі сфери будівництва, нерухомості, водопостачання, мисливства й видобутку копалин, м.Рівне.
19 Харковець Василь Степанович «Рівне разом» 1963 р.н., освіта вища, балотувався як начальник управління освіти Рівненської міськради, нині – його перший заступник, член партії. У попередній каденції був депутатом від БПП «Солідарність», с.Городок.
20 Стельмащук Святослав Володимирович «Рівне разом» 1988 р.н., освіта вища, начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Костопільському, Рівненському районах та місті Рівному Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, член партії. Попередні партії – ВО «Свобода», «Громадський контроль» м.Рівне.
21 Рибачок Сергій Леонідович «Рівне разом» 1977 р.н., освіта вища, підприємець, старший викладач кафедри політології та національної безпеки НУ «Острозька академія», співвласник і директор рівненського ТОВ «Альфалайн трейдінг», голова Рівненської ОДА у березні-листопаді 2014 році, член партії, попередня партія – ВО «Свобода», був депутатом Острозької міськради, м.Рівне.
22 Марчук Світлана Василівна «Рівне разом» 1975 р.н., освіта вища, директорка ТОВ «Західбуд-Рівне» і «Хеппі хаус» (обидва в с.Вельбівно колишнього Острозького району й у стані припинення), співзасновниця й голова рівненського ОСББ «Родинне коло», співзасновниця ГО «Жіноча платформа "Рівні разом"», керівниця ГО «Рівне разом» й міської партійної організації, м.Рівне.
23 Марчук Катерина Анатоліївна «Рівне разом» 1989 р.н., освіта вища, підприємиця, директорка і власниця торгового знаку агентства нерухомості «Рівненська оселя», членкиня партії, м.Рівне.
24 Жаровський Михайло Богданович «Рівне разом» 1979 р.н., освіта вища, благочинний Рівненського благочинства, настоятель рівненського храму Всіх Волинських Святих УПЦ (МП), засновник і колишній керівник сімейного будівельного ТОВ «Княгиня Рівнебуд», безпартійний, був депутатом Рівнеради від «Партії регіонів», с.Колоденка.
25 Бляшин Микола Степанович «Голос» 1981 р.н., освіта вища, підприємець, адвокат, власник і директор адвокатського бюро «Миколи Бляшина», співзасновник ГО «Басівкутська громада», обслуговуючих кооперативів «Садове товариство "Зелена гора"» (с.Сатиїв Дубенського району) та «Щасливе», виконавчий директор Національної ресторанної асоціації України, безпартійний, м.Рівне.
26 Клічук Святослав Володимирович «Голос» 1980 р.н., освіта вища, підприємець, колишній голова правління ГО «Рівненський центр "Соціальне партнерство"», співзасновник рівненського ГО «Українсько-польський союз ім.Томаша Падури», керівник громадської ініціативи «За чесний тендер», безпартійний, м.Рівне.
27 Кулакевич Анастасія Федорівна «Голос» 1993 р., освіта вища, підприємиця (Гастролавка, крафтові продукти і бакалія), членкиня партії, м.Рівне.
28 Кантарія Зураб Леванович «Голос» 1985 р.н., освіта вища, підприємець, засновник проєкту «Велокава» у Рівному, співзасновник ГО «Фундація регіональних ініціатив-Рівне», керівник благодійної організації «Фонд Віктора Матчука», безпартійний, в минулому партія «Сила людей», м.Рівне.
29 Денисюк Роман Віталійович «Голос» 1983 р.н., освіта вища, підприємець, співзасновник і керівник сімейних ТОВ «Велдмі» і «Сан скерцо» (м.Рівне), голова обласної партійної організації, член політичної ради партії «Голос», м.Рівне.
30 Васильчук Сергій Миколайович ВО «Батьківщина» 1968 р.н., освіта вища, балотувався як заступник міського голови Рівного, власник акцій ЗАТ «Трудовий колектив "АЗОТ"». Чим заробляє наразі – невідомо. Безпартійний, в попередньому скликанні був депутатом від Блоку Петра Порошенка, м.Рівне.
31 Кульчинська Галина Григорівна ВО «Батьківщина» 1961 р.н., освіта вища, балотувалася з посади заступниці міського голови, голова міської партійної організації (у стані припинення), членкиня партії. Чим заробляє наразі – невідомо. м.Рівне.
32 Курсик Олександр Васильович ВО «Батьківщина» 1985 р.н., освіта вища, співвласник сайту «ЧаРівне», співзасновник благодійного фонду «З миром у серці», ГО «Сімейний клуб "Пузата мама"» (член правління), директор програм ТРК «Ритм» (телеканал ITV, власник – забудовник Роман Курис), асистент кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності НУВГП, член партії, м.Рівне.
33 Нездюр Олена Ярославівна ВО «Батьківщина» 1971 р.н., освіта вища, співвласниця й директорка приватного підприємства «Торговий центр Д» (ринок Дикого), співвласниця ТОВ «Радуга» і «Раестод», безпартійна, м.Рівне.
34 Нестерук Олександр Петрович ВО «Батьківщина» 1969 р.н., освіта вища, балотувався як менеджер з маркетингу в приватної підприємиці, нині – заступник голови Рівненської райдержадміністрації, член партії, м.Рівне.
35 Года Маріян Адамович «За майбутнє» 1958 р.н., освіта вища, директор і співвласник ТОВ «Рівень ЛТД» (рівненський пивзавод), співвласник ТОВ «Бергшлосс», «Медичний центр "Асклепій"» та «Медичний центр "Асклепій Київ"», голова територіального відділення в Рівненській області Асоціації платників податків України, пенсіонер, безпартійний, в попередній каденції депутат Рівнеради від «Самопомочі», м.Рівне.
36 Хлістунова- Шарпар Анна Сергіївна «За майбутнє» 1988 р.н., освіта вища, інструкторка-методистка Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. Бронзова чемпіонка світу (2007) і золота чемпіонка Європи (2006) з водних видів спорту, безпартійна, м.Рівне.
37 Хомко Володимир Євгенович «За майбутнє» 1957 р.н., освіта вища, балотувався як міський голова Рівного (три строки), нині не працює, пенсіонер, безпартійний, м.Рівне.
38 Чугуєвець Анатолій Олександрович «За майбутнє» 1969 р.н., освіта вища, директор Рівненського міського палацу культури, співзасновник і керівник ГО «Територіальна громада Басів Кут», безпартійний. В попередніх скликаннях Рівнеради був депутатом від ВО «Батьківщина» та Блоку Петра Порошенка, м.Рівне.
39 Осуховський Олег Іванович ВО «Свобода» 1978 р.н., освіта вища, співзасновник, співвласник і директор з питань розвитку київського будівельного ТОВ «Платформ.А», керівник двох київських ГО «Люстрація» і «Всеукраїнська люстрація», член партії. В минулому футболіст і народний депутат, м.Рівне.
40 Осіпчук Юрій Юрійович ВО «Свобода» 1974 р.н., освіта вища, колишній начальник управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації, нині тимчасово не працює, член партії і голова міської організації, значиться головою обласної організації партії «Пора», зареєстрований у Новограді-Волинському, живе у м.Рівне.
41 Іванішин Євгеній Сергійович ВО «Свобода» 1991 р.н., освіта вища, консультант відділу забезпечення діяльності керівництва Рівненської облради, член партії, м.Рівне.
42 Валявка Володимир Ярославович ВО «Свобода» 1974 р.н., освіта вища, співвласник і директор івано-франківського ТОВ «Макком-груп», власник і директор ТОВ «ТМ "Ойл"» (с.Долиняни у Львівській обл.), співвласник ТОВ «Газова компанія» (с.Синів), підписант львівського спортивного клубу «Кардинал» і співвласник одноіменного приватного підприємства, співзасновник ГО «Центр національного виховання ім.А.Шептицького», член партії, смт Рудно (частина Львова).

Соснівська селищна рада

У Соснівській громаді мешкає 6 тисяч 815 людей.

До неї входять селище міського типу Соснове й 11 сіл: Адамівка, Великі Селища, Вілля, Глибочок, Іванівка, Губків, Мочулянка, Маринин, Більчаки, Хмелівка і Совпа. Селищна рада знаходиться у Сосновому на вулиці Шевченка, 5. Її очолює Микола Кот.

Микола Володимирович Кот народився у 1981 році, має вищу освіту. Головує в Сосновому другу каденцію поспіль. Уперше був обраний у 2015 році. На той момент ніде не працював. Удруге став головою в 2020 році. Обидва рази балотувався як безпартійний самовисуванець. Мешкає в Сосновому. Фото з селищного сайту

У Соснівській селищній раді 20 депутатів.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Андрощук Людмила Володимирівна Самовисування 1965 р.н., освіта вища, соціальна працівниця Територіального центру соцобслуговування, безпартійна, смт Соснове.
2 Балк Олег Володимирович Самовисування 1968 р.н., освіта загальна середня, пенсіонер, безпартійний, с.Хмелівка.
3 Банацький Олег Романович Самовисування 1986 р.н., освіта вища, головний лісничий Соснівського лісгоспу, безпартійний, смт Соснове.
4 Букар Микола Ростиславович Самовисування 1975 р.н., освіта вища, лісничий Щекичинського лісництва Соснівського лісгоспу, безпартійний, с.Маринин.
5 Вознюк Роман Ісакович Самовисування 1982 р.н., освіта вища, старший майстер Більчаківського лісництва Соснівського лісгоспу, безпартійний, с.Маринин.
6 Касянчук Василь Володимирович Самовисування 1983 р.н., освіта загальна середня, на момент виборів і зараз нібито не працює, безпартійний, смт Соснове.
7 Рудик Олександр Віталійович Самовисування 1987 р.н., освіта вища, начальник 9 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону, безпартійний, зареєстрований у с.В.Селища, мешкає в Сосновому.
8 Рибачок Людмила Миколаївна Самовисування 1969 р.н., освіта вища, балотувалася як секретар Соснівської селищної ради, нині – спеціалістка загального відділу, безпартійна, смт Соснове.
9 Ткачук Віталій Валерійович Самовисування 1993 р.н., освіта вища, підприємець, безпартійний, зареєстрований у c.Губків, мешкає у Бистричах.
10 Шелегеда Василь Миколайович Самовисування 1977 р.н., освіта середня спеціальна, майстер лісу Щекичинського лісництва Соснівського лісгоспу, безпартійний, с.В.Совпа.
11 Юречко Тарас Іванович Самовисування 1989 р.н., освіта вища, настоятель храму і голова Свято-Михайлівської парафії ПЦУ смт Соснове, безпартійний, смт Соснове.
12 Юрчик Василь Васильович Самовисування 1982 р.н., освіта вища, лісничий Листвинського лісництва Соснівського лісгоспу, безпартійний, смт Соснове.
13 Яніцька Валентина Володимирівна Самовисування 1983 р.н., освіта загальна середня, балотувалася як секретар Марининської сільради, нині – секретар Соснівської селищної ради, безпартійна, зареєстрована у с.Маринин, мешкає у с.В.Селища.
14 Яніцький Володимир Святославович Самовисування 1979 р.н., освіта вища, лісничий Соснівського лісництва Соснівського лісгоспу, безпартійний, с.В.Селища.
15 Озійчук Оксана Павлівна ВО «Батьківщина» 1978 р.н., освіта середня спеціальна, підприємиця, безпартійна, с.Глибочок.
16 Іванчук Едуард Юрійович ВО «Батьківщина» 1987 р.н., освіта середня спеціальна, на час виборів і зараз нібито не працює, безпартійний, смт Соснове.
17 Капранчук Тетяна Миколаївна ВО «Батьківщина» 1972 р.н., освіта вища, балотувалася як завідувачка Совпівської філії Соснівського навчально-виховного комплексу, нині – начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Соснівської селищної ради, безпартійна, с.В.Селища.
18 Кокота Богдан Степанович «Європейська солідарність» 1973 р.н., освіта професійно-технічна, на час виборів і зараз нібито не працює, насправді – керівник ТОВ «Транс-холод68» (с.Адамівка), безпартійний, смт Соснове.
19 Філінський Андрій Леонідович «Європейська солідарність» 1989 р.н., освіта професійно-технічна, підприємець, співзасновник соснівської ГО «Людвипіль», безпартійний, с.В.Селища.
20 Мельник Лариса Іванівна «Радикальна партія Олега Ляшка» 1982 р.н., освіта вища, педагогиня-організаторка, Губківської філії Соснівського навчально-виховного комплексу, безпартійна, с.Губків.

Шпанівська сільська рада

У Шпанівській громаді мешкає 9 тисяч 836 людей.

До неї належать 9 сіл: Шпанів, Великий Олексин, Зозів, Малий Олексин, Ходоси, Хотин, Великий Житин, Бармаки і Малий Житин. Сільрада знаходиться у Шпанові на вулиці Шкільній, 1. Її очолює Микола Столярчук.

Землі Шпанівської громади межують з містом Рівне і часто фактично є частиною міста.

Микола Анатолійович Столярчук народився у 1981 році, має вищу освіту. Уперше головою Шпанівської сільради став у 2014 році. У 2015 переміг на виборах як безпартійний висуванець БПП «Солідарність». У 2018 році на перших виборах у новоствореній територіальній громаді був переобраний нібито як безпартійний самовисуванець. Однак «Європейська солідарність» називає його своїм кандидатом. На парламентських виборах 2019 року офіційно підтримав Юрія Вознюка. Дружина Юрія Вознюка Зоряна – серед чинних депутатів сільради. Сімейні бізнеси Вознюків зареєстровані у Великому Олексині й Великому Житині. У 2020 році Микола Столярчук успішно балотувався як безпартійний самовисуванець. Мешкає у с.Малий Олексин. Фото з його фейсбук-сторінки

У Шпанівській сільраді 22 депутати.

ПІБ Хто висував Біографічна довідка
1 Догойда Марія Юріївна Самовисування 1971 р.н., освіта вища, секретар Шпанівської сільради, безпартійна, с.Шпанів.
2 Самков Ігор Миколайович Самовисування 1969 р.н., освіта вища, балотувався як начальник організаційного та господарського відділу Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, на початку липня подав декларацію перед звільненням, керівник первинної профспілкової організації обласного Держгеокадастру і Рівненської обласної організації профспілки працівників землевпорядної служби, безпартійний, с.М.Житин.
3 Дорощук Ігор Ярославович Самовисування 1965 р.н., освіта вища, називає себе підприємцем, але відповідних доходів не декларує, пенсіонер, член партії «Громадянська позиція», с.М.Олексин.
4 Нікітчук Катерина Володимирівна Самовисування 1983 р.н., освіта вища, балотувалася як юрисконсульт Рівненського регіонального управління Держмолодьжитла, менеджер у підприємиці, безпартійна, с.Бармаки (за декларацією – м.Костопіль).
5 Іванчук Едуард Петрович Самовисування 1984 р.н., освіта вища, підприємець, безпартійний, с.В.Олексин.
6 Разумний Олексій Миколайович Самовисування 1983 р.н., освіта вища, на час виборів і зараз тимчасово не працює, безпартійний, с.М.Олексин.
7 Веремейчук Галина Петрівна Самовисування 1984 р.н., освіта вища, на час виборів і зараз тимчасово не працює, безпартійна, с.Бармаки.
8 Турченюк Андрій Володимирович Самовисування 1986 р.н., освіта середня спеціальна, поліцейський-водій Управління поліції охорони в Рівненській області, безпартійний, с.В.Житин.
9 Якимчук Сергій Павлович Самовисування 1984 р.н., освіта вища, балотувався як механік з транспорту у підприємця, зараз нібито не працює, безпартійний, с.Шпанів. 
(Уточнення від 17 червня 2023 року: трагічно загинув 16 червня 2023 року)
10 Грабар Віталій Олександрович Самовисування 1984 р.н., освіта вища, старший інспектор з особливих доручень відділу протидії кіберзлочинам департаменту кіберполіції Національно поліції України, безпартійний, зареєстрований у Рівному, мешкає в с.Шпанів.
11 Ромаш Роман Анатолійович Самовисування 1976 р.н., освіта професійно-технічна, водій ПАТ «Рівнеазот», безпартійний, с.Хотин.
12 Мануйлик Сергій Іванович Самовисування 1971 р.н., освіта вища, підприємець, засновник, власник і директор ТОВ «Кайлас-МС» і співзасновник ГО «Спілка об'єднаних територією активістів» (обидва с.В.Олексин), безпартійний, с.В.Олексин.
13 Батарєв Роман Вікторович Самовисування (сільрада пише «ЄС») 1984 р.н., освіта вища, підприємець, засновник, власник і директор ТОВ «РВ-буд» (с.В.Олексин), безпартійний, с.Шпанів.
14 Самков Володимир Юрійович «Європейська солідарність» 1986 р.н., освіта вища, вчитель Шпанівського ліцею, безпартійний, с.Бармаки.
15 Герасимчук Андрій Валентинович Самовисування (сільрада пише «Слуга народу») 1982 р.н., освіта вища, заступник начальника відділу контролю за використанням та охороною земель у Костопільському, Рівненському районах та м. Рівному управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, співзасновник ГО «Спілка об'єднаних територією активістів» (с.В.Олексин), безпартійний, с.В.Олексин.
16 Шахрайчук Тамара Анатоліївна «Європейська солідарність» 1968 р.н., освіта вища, завідувачка Маложитинської філії Шпанівського ліцею, безпартійна, с.М.Житин.
17 Стеблій Вікторія Юріївна «Європейська солідарність» (сільрада пише самовисування) 1981 р.н., освіта вища, заступниця з навчально-виховної роботи директора Шпанівського ліцею, безпартійна, с.Шпанів.
18 Вознюк Зоряна Валентинівна «За майбутнє» 1990 р.н., освіта вища; підприємиця, співвласниця і директорка ТОВ «Тіволі-ленд» (с.В.Житин) і ТОВ «Тіволі-груп» (м.Рівне); дружина Юрія Вознюка, колишнього нардепа й кандидата від «За майбутнє» (Ігоря Палиці) на посаду міського голови Рівного у 2020 році, безпартійна, м.Рівне.
19 Крупеня Олена Вікторівна «За майбутнє» 1979 р.н., освіта вища, провідна спеціалістка відділу соціального захисту населення Шпанівської сільради, керівниця первинної профспілки працівників Шпанівської сільради, безпартійна, с.Зозів.
20 Куцак Світлана Олександрівна «Слуга народу» (сільрада пише «ЄС») 1978 р.н., освіта вища, вчителька-методистка Великоолексинського ліцею, за сумісництвом вчителює у Шпанівському ліцеї, безпартійна, с.В.Олексин.
21 Виговський Ігор Вікторович «Слуга народу» 1978 р.н., освіта вища, доцент кафедри природничих наук із методиками навчання психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету, безпартійний, с.В.Олексин.
22 Матвійчук Андрій Сильвестрович ВО «Свобода» 1972 р.н., освіта середня спеціальна, електромонтер ПАТ «Рівнеазот», безпартійний, с.Ходоси.

Якщо наша діяльність вам подобається і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу». Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте